اقتدار کشور حاصل حضور هوشمندانه مردم بصیر  و وجود سپاه مقتدر است

زنجان - ایرنا - سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با صدور بیانیه ای، اظهار داشت: امروز اقتدار کشور، مرهون حضور هوشمندانه مردم بصیر ایران اسلامی و وجود سپاهی مقتدر است.

در این بیانیه که روز پنجشنبه به مناسبت دوم اردیبهشت ‌ماه، سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) صادر شده، آمده است: امام خمینی (ره) در چنین روزی، طی فرمانی تاریخی بطور رسمی تاسیس سپاه پاسداران را به شورای انقلاب اسلامی اعلام کردند تا با آرمانی بزرگ، متعالی و با تبعیت از سالار شهیدان کربلا حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، عزت و افتخار را پیشه خود سازد و در حفاظت از نظامی که به مقابله با جبهه کفر و ظلم و ستم برخاسته گام‌های بزرگ و استواری بردارد.

این بیانیه ادامه داده است: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است که همپای انقلاب متولد و مسؤولیت‌های خطیر و سنگینی را برای پاسداری از انقلاب، دفاع از نظام و آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و شهدای گرانقدر عهده دار شد و در این راستا کارنامه‌ای درخشان، در تاریخ پر افتخار ایران عزیز به یادگار گذاشته است.

در این بیانیه تاکید شده است: این نهاد به عنوان یکی از اساسی‌ترین نهادهای انقلابی با در هم آمیختن ولایتمداری، معنویت، دانش، آمادگی رزمی، تخصص و حفظ روحیه انقلابی توانست قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کند و جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت‌های بی‌شمار جان بر کفان این نهاد انقلابی در طی هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

این بیانیه ادامه داده است: امروز اقتدار و صلابت کشور در کنار حضور هوشمندانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی و وجود سپاهی توانمند و آماده به کار است که با چشمانی تیز بین و اقتداری مثال زدنی تحت منویات، ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی، سدی استوار و نستوه در برابر توطئه‌ها و طمع ورزی‌های مستکبرین و زیاده خواهان شرق و غرب ایستاده است.

روابط عمومی سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ضمن تبریک این روز بزرگ به فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و عموم پاسداران و بسیجیان ولایتمدار بر تبعیت آگاهانه و سرشار از بصیرت پاسداران جان بر کف ولایت از، ولی فقیه تاکید کرده و استمرار این راه پر افتخار و عزتمند را نشان افتخاری ماندگار برای آحاد پاسداران و بسیجیان سرافراز می‌داند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =