۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱:۵۴
کد خبرنگار: 3184
کد خبر: 84304996
منبع: موسسه تخصصی زبان کوییک| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source
۰ نفر

برچسب‌ها

بهترین راه قبول شدن در آزمون آیلتس با نمره عالی

بهترین راه قبول شدن در آزمون آیلتس با نمره عالی توسط استادانی ماهر و آگاه در این حوزه و همچنین شرکت در کلاس‌های آنلاین و صرفه جویی در وقت و هزینه امکان پذیر است.

افرادی که آموزش زبان انگلیسی یا سایر زبان های خارجی را آغاز می کنند معمولاً با اهداف گوناگونی در این مسیر قرار می گیرند که جهت به دست آوردن مدرک زبان خود باید در آزمون آیلتس شرکت کنند. اگر شما هم مانند تعداد زیادی از متقاضیانی که تصمیم گرفته اند در آزمون آیلتس شرکت کنند قصد دارید تا با انتخاب یک برنامه جامع و هدفمند همراه با یک استاد با مهارت در آزمون آیلتس نتایج ایده آلی کسب کنید می توانید از طریق شرکت در کلاس خصوصی آیلتس مؤسسۀ زبان پیروزی خود را تضمین کنید.

یکی از مهم ترین معیارهایی که در انتخاب یک مؤسسه خوب و حرفه ای برای برگزاری کلاس خصوصی آیلتس مؤثر است، آگاهی و داشتن دانش کافی اساتید برگزار کننده کلاس‌های خصوصی نسبت به نیازهای دانش آموختگان و عوامل مؤثر در یادگیری بهتر آنان است.

تدریس خصوصی آیلتس

اگر زمان کمی برای یادگیری مهارت های زبان در اختیار دارید و یا زمان شما برای طی کردن کلاس های گروهی زبان بسیار کم است و باید هرچه سریع تر مدرک آیلتس خود را بگیرید بهترین میانبر برای شما شرکت در کلاس خصوصی آیلتس است. کلاس های خصوصی آیلتس مباحث مورد نیاز برای شرکت در آزمون آیلتس را به صورت فشرده تر و منسجم تر به زبان آموز آموزش می دهد.

کلاس خصوصی آیلتس آنلاین

از مزایای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین می توان به این موارد اشاره کرده که این کلاس به پرداخت هزینه های رفت و آمد نیاز ندارد و این مورد می تواند برای متقاضیان مهاجرت تحصیلی که به پس انداز هزینه‌های خود بسیار توجه می کنند مهم باشد.

از دیگر مزایای کلاس خصوصی آیلتس آنلاین این است که چون زبان آموز در فضای خصوصی و مورد نظرش یعنی در کتابخانه یا خانه می تواند به یادگیری بپردازد تمرکز بیشتری خواهد داست.

شاید تا به حال به این مورد دقت نکرده باشید اما یکی از بهترین ویژگی های کلاس‌های خصوصی آنلاین این است که شما می توانید فایل آموزشی خود را بارها ببینید و با هر سؤال یا ابهامی برایتان به وجود آمد با مرور مجدد ویدئو و یا از طریق استاد پاسخ پرسش خود را بیابید اما در کلاس گروهی اگر سؤالی بریتان ایجاد شود باید تا کامل شدن مبحث آموزشی استاد صبر کنید و ممکن است سؤال یا اشکال خود را فراموش نکنید. یکی از مواقعی که معمولاً زیاد این اتفاق پیش می آید هنگام تدریس مباحث گرامری و قواعد زبان است.

در کلاس خصوصی آیلتس بر خلاف کلاس گروهی که هدف اساتید کامل کردن مباحث آموزشی است، هدف استاد آماده سازی هرچه بیشتر و سریع تر زبان آموز و آموزش کامل تر مباحث زبان است. معمولاً اساتید در کلاس های خصوصی تا زمانی که مطمئن نشوند زبان آموز تسلط کافی به دست آورده است آموزش آن مبحث را ترک نمی کنند.

چگونه در آزمون آیلتس به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنیم؟

برای کسب نمرۀ دلخواه و کسب نتایج خوب در آزمون آیلتس باید در ۳ مهارت زیر زبان آموزان خود را تقویت کنند:

سطح زبان انگلیسی عمومی

یکی از مهم‌ترین ارکانی که می تواند نقش بسیار مهمی در کسب نتایج خوب و ارزشمند در آزمون زبان آیلتس برای زبان آموز به همراه داشته باشد، سطح زبان انگلیسی او است. آزمون آیلتس تنها یک آزمون است و هرچه سطح زبان عمومی پیشرفته‌تر باشد به کسب نمره بالاتر و در آینده نیز به ایجاد موفقیت‌های بیشتر در حوزه‌های علمی و اجتماعی منجر خواهد شد.

اگر احساس می کنید سطح زبان انگلیسی عمومی شما پایین است و فرصت زیادی برای یادگیری این دانش ندارید به شما توصیه می کنید حتماً به صورت جدی برای یادگیری این مهارت برنامه ریزی کنید. شرکت در کلاس خصوصی آیلتس می تواند یکی از بهترین برنامه های راهبردی در این زمینه باشد و به تقویت سطح زبان انگلیسی عمومی کمک زیادی کند.

مؤسسۀ آموزش زبان کوییک که به صورت تخصصی برای شرکت زبان آموزان در کلاس های خصوصی آیلتس برنامه ریزی می کند معمولاً کلاس های خود را به صورت فشرده برگزار کرده و از ماهرترین و بهترین اساتید در این حوزه استفاده می کند.

فراموش نکنید بالا بردن سطح زبان انگلیسی عمومی و شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس می تواند نمرۀ آزمون زبان آموز را از ۰.۵ تا ۶ بهبود ببخشد.

هزینه کلاس خصوصی آیلتس

اگر فکر می کنید هزینه‌ای که باید برای شرکت در کلاس خصوصی آیلتس پرداخت کنید زیاد است و ترجیح می‌دهید به صورت گروهی یا خودآموز به آموزش بپردازید بهتر است این نکته را به شما یادآوری کنیم که مهم‌ترین سرمایه شما زمانتان است. اگر با صرف کمی هزینه بتوانید به موفقیت‌های خود نزدیک‌تر شوید بدون شک پیروز خواهید بود.  همچنین دقت کنید که حضور شما در کلاس خصوصی آیلتس شما را از حضور در هر کلاس دیگری بی‌نیاز می‌کند و شما تنها لازم است با تلاش و اراده خودتان برای کسب پیروزی تلاش کنید و از آموزه‌های استاد خود پیروی نمایید.

و در آخر...

شرکت در کلاس خصوصی آیلتس از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که به هیچ عنوان نمی توان از نقش پر رنگ و مهم آن در کسب نمره بالای آزمون آیلتس چشم پوشی کرد. این کلاس خصوصی را می توان به صورت آنلاین و یا حضوری شرکت کرد. زبان آموزانی که در کلاس خصوصی آیلتس شرکت می کنند باید توجه داشته باشند که تنها شرکت در یک کلاس زبان خصوصی کافی نیست و نکته مهم تر این مورد انتخاب مؤسسه زبان معتبر و دارای جایگاه علمی بالا است.

اگر قصد شرکت در کلاس خصوصی آیلتس را دارید بهترین انتخاب برای شما موسسه زبان کوییک است. موسسه ما با برگزاری این کلاس‌ها به صورت تضمینی در کنار شماست. در صورتی که نتوانید پس از شرکت در این کلاس‌ها به نمره‌ای بالاتر از ۶ در آزمون آیلتس دست یابید، تا زمانی که به این نمره برسید کلاس خصوصی را به صورت رایگان ادامه می‌دهد.  پس همین حالا برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره موسسه کوییک تماس بگیرید.

م. خ

منبع: موسسه تخصصی زبان کوییک| ایرنا مسئولیتی در خصوص محتوای این خبر یا آگهی تبلیغاتی ندارد source

برچسب‌ها

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =