۲ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۹:۵۸
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 84304991
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

حضور پرشور در انتخابات خواهیم داشت

کرج- ایرنا- خواهر شهیدان فهمیده گفت: دشمنان از طریق رسانه به دنبال ترویج قهر ملت ایران با صندوق های رای در انتخابات ۱۴۰۰ هستند اما ما ملت ایران همچون گذشته در این عرصه سیاسی حضور پرشور خواهیم داشت.

فرشته فهمیده روز پنجشنبه درگفت و گو با ایرنا مشارکت بالای مردم ایران در انتخابات ۴۰ ساله گذشته را تحسین برانگیزخواند و اظهارداشت: تا کنون این مشارکت بالا در واقع  پیام وفاداری و ولایت مداری ملت ایران به انقلاب و نظام‌ مقدس جمهوری اسلامی را به دنیا منتشرکرده است.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت درانتخابات نشان از وفاداری مردم به انقلاب و نظام دارد که درانتخابات ۱۴۰۰ بار دیگرمردم ایران به رسالت خطیرملی  و انقلابی خود عمل می کنند.

وی با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم درانتخابات، میزان علاقه مردم به کشور را نشان داده، عنوان کرد: دراین سالها این حضورحماسی توانست دشمنان را مایوس کند.

وی بیان داشت: امروز دشمن امیدوار است که به دلیل مشکلات اقتصادی، مردم ارتباط خود را با صندوق های رای قطع کنند.

فهمیده تصریح کرد: حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای به دشمن این پیام را می دهد که ملت ایران هرگز دست از حمایت رهبر معظم انقلاب و آرمان های مقدس نظام ‌اسلامی برنمی دارد.

وی با بیان اینکه حضورپرشورمردم در انتخابات براقتدار کشوردر دنیا می افزاید، اضافه کرد: بدون تردید ملت هوشیار و انقلابی ایران نه تنها از مشارکت در انتخابات دوری نمی کنند بلکه با اشتیاق ‌در پای صندوق های رای حاضر می‌شوند.

وی یادآورشد: بدون تردید هرایرانی که ایران مقتدر و عزتمند را درعرصه بین المللی می خواهد لازم است درانتخابات پیش رو کوتاهی نکند.

خواهرشهیدان فهمیده ادامه داد: کسی که به سرنوشت کشورش علاقمند است، هرگز با صندوق های رای قهر نخواهد کرد.

 وی اضافه کرد: متاسفانه در انتخابات می بینیم که برخی از نامزدها به جای ارایه طرح و برنامه، به تخریب یکدیگر می پردازند که باید گفت تخریب رقیب یا رقبای انتخاباتی خلاف اخلاق انتخاباتی و اخلاق جوانمردی است.

وی تاکید کرد: تمام‌ کاندیداها به جای تخریب رقبای انتخاباتی، به بیان نقطه نظرات خود بپردازند زیرا وجود این رفتارها کام مردم را تلخ می کند  و حتی در کاهش مشارکت مردم نیز می تواند تاثیر گذار باشد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =