۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۲۰:۲۴
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 84304691
۰ نفر

برچسب‌ها

«نکوفر» مدیرفنی تیم‌های ملی کاتا شد

تهران- ایرنا- «جمال‌الدین نکوفر» به‌عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی کاراته در بخش کاتا انتخاب شد.

به گزارش ایرنا؛ «محمدعلی مردانی» رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا در این خصوص، اظهار داشت: یکی از مواردی که در چند جلسه اخیر شورای فنی و راهبردی کاتا مورد بحث قرار گرفت انتخاب مدیرفنی تیم‌های ملی کاتا بود که در نهایت با رای اعضای شورای فنی و راهبردی کاتا، نکوفر به عنوان مدیر فنی انتخاب شد.

وی افزود: نکوفر سال‌ها سرمربی تیم ملی کاتای ایتالیا بوده و شاگردان ایشان در کاتای جهان عنوان‌دار هستند. از نظر فنی وی یکی از بهترین‌ها در کاتای کشور هستند و به همین دلیل شورای فنی پیشنهاد معرفی او به عنوان مدیر فنی را به فدراسیون داد و در نهایت حکمش از سوی رئیس فدراسیون صادر شد.

رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا درباره قطع همکاری برخی از اعضای شورای راهبردی کاتا در چند هفته اخیر عنوان داشت: با توجه به یکسری مشکلات تعدادی از اعضا شورا تصمیم به کناره گیری گرفتند و ترجیح دادند که در شورا نباشند. ما دوست داشتیم در خدمت این عزیزان باشیم اما  آنها تصمیم گرفتند از شورا کناره گیری کنند. خدمت تمام علاقه‌مندان به کاتا باید عرض کنم که تصمیمات در شورا مبتنی بر خرد جمعی است و یک یا دو نفر تصمیم نمی گیرند بلکه نظرات تمام اعضا در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر انتظار می رود در کار گروهی همه اعضا تحمل شنیدن نظرات منفی را داشته باشند و به تصمیمی که یک جمع می گیرد احترام بگذارند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha