نتیجه مساوی کمکی به نساجی و سپاهان نخواهد کرد

ساری - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: با توجه به این که تساوی در دیدار با نساجی به کار هیچ کدام از تیم‌ها نمی‌آید، بازی پرفشار و سنگینی در پیش داریم.

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا با بیان این که هر دو تیم در این بازی به دنبال برد هستند، اظهار کرد: با توجه به شرایط دو تیم در جدول قطعا بازی بسیار پرفشار و سنگینی را شاهد خواهیم بود. چون مساوی نه به درد سپاهان می‌خورد و نه نساجی. هم آن‌ها به دنبال بهبود و ثبات شرایط و جدایی از قعر جدول هستند و هم ما به دنبال صدرنشینی هستیم.

وی با اشاره به دشواری‌های بازی در چمن مصنوعی افزود: علاوه بر حساسیت‌های امتیازی و جدولی این مسابقه که فشار روی بازیکنان را بیشتر می‌کند، وضعیت چمن استادیوم وطنی هم کار را برای ما دشوارتر خواهد کرد.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان این که امیدواریم بتوانیم در بازی با نساجی با تمرکز بالا بازی کنیم، خاطرنشان کرد: در بازی قبلی هم ما در خانه امتیاز از دست دادیم و هم نساجی در مقابل پرسپولیس نتوانست امتیاز کسب کند. این موضوع نیز انگیزه‌های دو تیم برای دیدار هفته بیست و یکم را بیشتر می‌کند.

نویدکیا درباره وضعیت بازیکنان محروم و مصدوم این تیم گفت: خوشبختانه برای دیدار محروم نداریم. اما مهدی ترکمان و شایان مصلح را به دلیل مصدومیت نمی‌وانیم در اختیار داشته باشیم.

محرم نویدکیا به دلیل نرسیدن به محل برگزاری نشست خبری با ارسال یک فایل ویدئویی به روابط عمومی هیأت فوتبال قائمشهر دیدگاه‌های خود درباره این مسابقه را بیان کرد.

دیدار تیم‌های نساجی و سپاهان از سری مسابقات هفته بیست‌ویکم لیگ بیستم فردا از ساعت ۲۱ در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

نساجی در دیدار فردا به دلیل درگذشت نادر دست‌نشان با لباس مشکی مقابل سپاهان قرار خواهد گرفت.

سیدرضا مهدوی داوری این مسابقه را بر عهده دارد و امیررضا آشور ماهانی، احد سلطانی و مجید محمدی او را در قضاوت این مسابقه همراهی می‌کنند.

نساجی با ۱۶ امتیاز از ۲۰ بازی در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد و سپاهان با ۴۱ امتیاز از ۲۰ بازی به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رتبه دوم قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =