مسابقه فردا برای نساجی و سپاهان تعیین کننده است

ساری - ایرنا - مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت که بازی روز پنجشنبه با سپاهان با توجه به حساسیت کسب سه امتیاز برای هر دو تیم، مسابقه‌ای ویژه و تعیین کننده محسوب می‌شود.

به گزارش ایرنا، اسماعیل اسماعیلی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان از سری مسابقات هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال کشور، اظهار کرد: بازی فردا هم برای نساجی و هم برای سپاهان ویژه است. چون هر دو تیم به دنبال سه امتیاز هستند؛ ما برای فاصله گرفتن از قعر جدول و سپاهان برای صدرنشینی. بر همین اساس فردا یک نبرد تمام عیار خواهیم داشت.

وی افزود: سپاهان تیم بزرگی است و کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی دارد. ما هم به شرایط تیمی خودمان واقف هستیم و با بررسی که از سپاهان داشتیم، امیدواریم بازی خوبی را از بازیکنان نساجی ببینیم.

مربی نساجی درباره احتمال حضور بازیکنان این تیم که به کووید۱۹ مبتلا شده بودند در بازی فردا خاطرنشان کرد: در دو مرحله تست از اعضای باشگاه مشخص شد که ۱۰ نفر درگیر این ویروس شدند. مدت ماندن در قرنطینه این افراد تقریبا تمام شده و تست آخر برای مشخص شدن بهبودی کامل آن‌ها گرفته شده که منتظر دریافت نتیجه آن هستیم. تاکنون وضعیت دو بازیکن مبتلا به کرونای ما در این زمینه مشخص نشده است.

اسماعیلی از مصدومیت احسان قهاری در تمرینات دیروز نساجی خبر داد و گفت: با مشکلات چمن مصنوعی استادیوم وطنی همه آشنا هستند. تا کنون بازیکنان زیادی از نساجی و سایر تیم‌ها به دلیل بازی در این زمین مصدوم شدند. متأسفانه دیروز هم در تمرین تیم احسان قهاری که تازه از بند مصدومیت رها شده بود و در بازی با پرسپولیس نیز برای نساجی بازی کرد دچار مصدومیت شد و با این که یکی از بازیکنان مد نظر برای ترکیب اصلی در بازی فردا بود نمی‌توانیم در بازی فردا او را در ترکیب داشته باشیم.

دستیار ساکت الهامی در نساجی درباره احتمال جذب بازیکن جدید به نساجی نیز اظهار کرد: از نظر سهمیه فیفا هنوز جا برای جذب بازیکن داریم. اما در شرایط کنونی پیدا کردن بازیکن کار سختی است. اگر بازیکنی پیدا شود که به کار ما بیاید و امکان به خدمت گرفتن او را داشته باشیم حتما جذب خواهیم کرد.

به گفته اسماعیلی مجتبی ممشلی نیز که از سال گذشته دچار مصدومیت شده بود مدتی است تمرینات خود را آغاز کرده و تا چند هفته آینده به شرایط مطلوب برای حضور در ترکیب نساجی خواهد رسید.

در ابتدای این نشست خبری مربی نساجی و مدیر رسانه‌ای این باشگاه با اشاره به درگذشت نادر دست‌نشان، پیشکسوت و چهره برجسته فوتبال مازندران و کشور بر اثر کرونا ضمن تسلیت به جامعه فوتبال و خانواده دست‌نشان، از همه باشگاه‌های فوتبال کشور که با باشگاه نساجی ابراز همدردی کرده بودند قدردانی کردند.

ساکت الهامی سرمربی نساجی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی هفته قبل مقابل پرسپولیس از حضور در نشست‌های خبری پیش و پس از این مسابقه و همراهی تیم از کنار زمین در بازی فردا محروم است.

دیدار تیم‌های نساجی و سپاهان از سری مسابقات هفته بیست‌ویکم لیگ بیستم فردا از ساعت ۲۱ در استادیوم شهید وطنی قائمشهر برگزار می‌شود.

سیدرضا مهدوی داوری این مسابقه را بر عهده دارد و امیررضا آشور ماهانی، احد سلطانی و مجید محمدی او را در قضاوت این مسابقه همراهی می‌کنند.

نساجی با ۱۶ امتیاز از ۲۰ بازی در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد و سپاهان با ۴۱ امتیاز از ۲۰ بازی به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به پرسپولیس در رتبه دوم قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =