روزی که ویروس AFC به جان ایران افتاد و فوتبال دنیا پرز را تنها گذاشت

تهران- ایرنا- در اولین روز اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۰ با بسته ورزشی ایرنا همراه باشید.

به گزارش ایرنا، در اولین روز اردیبهشت‌ ماه سال ۱۴۰۰، بسته ورزشی ایرنا تقدیم شما می‌شود. با ما همراه باشید.

سوپر لیگ اروپا و عمر کوتاه یک اقدام نافرجام

با اعلام انصراف چند باشگاه انگلیسی، سوپر لیگ فوتبال اروپا لغو شد تا تصمیم باشگاه‌های متمول قاره سبز به سرانجام نرسد. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

معاون وزیر ورزش: هدف اعزام کاروان پاک به توکیو است

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: فدراسیون پزشکی برای بازی‌های المپیک رسالت سنگینی بر دوش دارد تا کاروان اعزامی بدون دغدغه در بحث سلامت راهی توکیو شوند. هدف همه ما اعزام کاروانی قدرتمند و پاک است. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

رییس فدراسیون پزشکی: هیچ فردی خارج از فهرست المپیکی‌ها واکسینه نشد

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در واکنش به برخی اخبار مبنی بر تزریق واکسن به برخی افراد، خارج از لیست ورزشکاران المپیکی اعلام کرد که هیچ فردی خارج از فهرست ارسالی واکسن کرونا دریافت نکرده است. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

گروه‌بندی فوتبال در المپیک توکیو انجام شد

قرعه‌کشی مرحله گروهی مسابقات فوتبال المپیک توکیو انجام شد و تیم فوتبال عربستان در یکی از سخت‌ترین گروه‌ها با آلمان، برزیل و ساحل عاج در گروه چهارم قرار گرفت. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

تیم ملی فوتسال ایران به طور رسمی راهی جام جهانی ۲۰۲۱ شد

براساس اعلام کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) و مطابق دو روش اتخاذی به منظور تعیین نمایندگان قاره آسیا در جام جهانی فوتسال در لیتوانی، تیم ملی فوتسال ایران به طور رسمی به این تورنمنت معتبر راه یافت. ادامه خبر را اینجا بخوانید.

شکوری: امکان بازی در دیدار شهرآورد با شرایط نابرابر وجود ندارد

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امکان بازی در دیدار شهرآورد با شرایط نابرابر وجود ندارد، گفت: همان‌طور که در نیم‌فصل اول دیدار ما با استقلال با تعداد بازی برابر برگزار شد ما نیز می‌خواهیم در شهرآورد نیم‌فصل دوم دو تیم تعداد بازی برابر داشته باشند. . ادامه خبر را اینجا بخوانید.

شاهکار AFC؛ عمان جایگزین تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی شد

کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی عجیب، عمان را به جای تیم ملی فوتبال ساحلی ایران برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۱ روسیه انتخاب کرد. متن کامل خبر را اینجا بخوانید.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha