مانع زدایی از تولید موجب ایجاد فرصت‌های شغلی جدید می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان عجب شیر از اتخاذ تصمیمات لازم برای رفع موانع تولیدی شهرستان خبر داد و گفت: با رفع موانع این واحدها شاهد افزایش فرصت‌های شغلی خواهیم بود.

عادل اصغرپور روز چهارشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی عجب شیر با اشاره به شعار سال افزود: وظیفه ما در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و شعارهای سال به‌ ویژه شعار امسال یعنی «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» پیگیری جدی و مستمر برای رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی است.

فرماندار عجب شیر گفت: امیدوارم با کمک دستگاه های اجرایی برای رفع موانع تولید بتوان فرصت‌های شغلی موجود را حفظ کرد و با کمک به برخی از این واحدها که تمایل به توسعه دارند فرصت‌های شغلی جدیدی را برای شهرستان به وجود آورد.

وی اظهار داشت: باید از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی در بخش نیروی انسانی و تجهیزات و امکانات استفاده و سعی شود تا با همکاری و همفکری موانع به حداقل ممکن برسد.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که امکان رفع مشکل نباشد موارد به ستاد تسهیل استان جهت تصمیم گیری ارجاع می شود .

اصغرپور در پایان بازدید از واحد شرکت آذین پرده سفیر و کارخانه اطهر بافت اعلام کرد: تسهیلات سرمایه گردش و وام بانکی این واحدها از طریق فرمانداری و اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان پیگیری خواهد شد.

وی در بازدید از واحد اطهر بافت برپیگیری وام سرمایه در گردش این واحد تولیدی و اتخاذ تصمیات لازم برای رفع موانع این واحد و بر پیگیری

اصغرپور با اشاره به بهره برداری فاز دوم واحد اطهر بافت با اشتغال زایی ۲۰۰ نفر تا هفته دولت، نسبت به پیگیری موضوع کاهش مواد اولیه این واحد گونی بافی تاکید کرد.

فرماندار شهرستان عجب‌شیر در بازدید و بررسی مشکلات شرکت پتروپالایش کوثر بر رفع مشکلات این شرکت تاکید کرد و گفت: در مورد موضوعاتی که در حیطه وظایف و مربوط به دستگاه های اجرایی شهرستان است دستورات لازم و قانونی صادر و مواردی که نیازمند تصمیم گیری استانی است نیز به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ارسال می شود.

وی با بیان اینکه تا یک ماه آینده فاز دوم این واحد که برج تقطیر می باشد راه اندازی خواهد شد، گفت: با بهره برداری از این طرح مواد اولیه مورد استفاده در این مجموعه توسط خود شرکت تامین و انواع روغن های موتور هیدرولیک، ضد یخ و گریس در این واحد تولید خواهد شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha