۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۱۸
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 84304522
۶۸ نفر

برچسب‌ها

کرایه تاکسی در بندرعباس ۲۵ درصد افزایش یافت

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس از افزایش ۲۵ درصدی کرایه تاکسی در این شهر در سالجاری خبر داد.

حسن اخلاقی روز چهارشنبه با اعلام این خبر به رسانه ها اظهار داشت: این افزایش در نشست های شورای شهر بندرعباس مطرح و بررسی و پس از رایزنی اعضا، به تصویب رسید و فرمانداری نیز آن را مورد تایید قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه پرداخت و دریافت کرایه تاکسی از سوی مسافران و رانندگان باید براساس نرخنامه جدید باشد، افزود: برچسب نرخ کرایه های جدید در چند روز آینده به منظور اطلاع رسانی عموم ، در تمام تاکسی های سطح شهر نصب خواهد شد.

اخلاقی با اشاره به کاهش درآمد تاکسی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا و کمتر شدن تردد مردم ، خاطرنشان کرد: نرخ کرایه تاکسی در فاصله سالهای ۹۷ تا ۹۹ تغییری نداشت، اما سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافت که امسال نیز همین میزان افزایش مورد موافقت قرار گرفت.

این مقام مسوول بیان داشت: افزایش نرخ تاکسی در تمام خطوط تاکسیرانی بندرعباس با در نظر گرفتن همه جوانب اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندرعباس گفت: در صورت دریافت کرایه اضافه از سوی رانندگان، مسافران می‌توانند به بازرسان واحد گشت سازمان و یا سامانه پیامکی به شماره ۳۰۰۰۷۶۱۷۶۱ اعلام کنند.

هم اکنون هزار و۵۰۰ دستگاه تاکسی، ۴۱ دستگاه اتوبوس و ۷۰۰ دستگاه مسافربر شخصی در بندرعباس فعال بوده و ۲۲۰ هزار سفر شهری در روز ساماندهی شده است.

 بیش از چهار هزار راننده تاکسی در ۱۶ خط تاکسیرانی شهر بندرعباس فعال هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =