۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۸:۳۲
کد خبرنگار: 1452
کد خبر: 84304520
۰ نفر

برچسب‌ها

اسکواش ورزش دانشگاهی همدان شد

همدان- ایرنا رییس هیات اسکواش همدان گفت: براساس توافق انجام شده با دانشگاه بوعلی سینا، فضایی مناسب برای فعال شدن ۲ رشته اسکواش و پدل اختصاص خواهد یافت.

"اسدالله ربانی مهر" روز چهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت:  در نشست مشترک مدیران دانشگاه بوعلی سینا و هیات اسکواش استان همدان برای راه‌اندازی ورزش پدل و اسکواش در دانشگاه بوعلی سینا توافق لازم به عمل آمد.

وی اضافه کرد: در این نشست که دکتر عربی معاون پشتیبانی، دکتر نقدی معاون دانشجویی و دکتر رهبان فر مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه بوعلی سینا حضور داشتند، اسکواش و پدل در راستای ترویج ورزش شهروندی و دانشجویی در دانشگاه بوعلی سینا به زودی فعال خواهد شد.

رییس هیات اسکواش استان همدان با قدردانی از همکاری و تعامل مطلوب مدیران دانشگاه بوعلی سینا و نگاه مثبت به حوزه ورزش خاطرنشان کرد: دانشگاه بوعلی بزرگترین دانشگاه استان است و تصمیم داریم با همکاری دانشگاه چراغ ورزش اسکواش و پدل را در این دانشگاه بزرگ روشن کنیم.

وی افزود: چند مکان برای راه‌اندازی رشته‌های اسکواش و پدل در فضای دانشگاه بوعلی مورد بازدید قرار گرفته و پس از تصمیم گیری نهایی نسبت به فعال‌سازی اقدام می‌کنیم.

هم اکنون نزدیک به ۲۰۰ ورزشکار در رشته اسکواش همدان فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =