واکسیناسیون کرونا طبق سند ملی وزارت بهداشت انجام می‌شود

یزد- ایرنا- بازرس و ناظر ویژه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسیناسیون کووید- ۱۹ برای گروه‌های هدف باید فقط طبق سند ملی ترسیم شده توسط وزارتخانه صورت گیرد.

به گزارش ایرنا، سعید لک روز چهارشنبه در جریان بازدید از پایگاه‌های واکسیناسیون کووید ۱۹ در مهریز یزد با اشاره به اینکه گام پنجم طرح شهید سلیمانی اختصاص بر تزریق واکسیناسیون دارد افزود: ناظرین طرح شهید سلیمانی بطور ویژه بر واکسیناسیون نظارت دارند.

وی با قدردانی از تلاش کادر درمان و همراهی مردم و مسوولان منطقه در پیشگیری از کرونا اظهار کرد: بعد از اتفاقات اخیر در تخلف تزریق واکسیناسیون کرونا،  بازرس و ناظر ویژه از طرف وزارت بهداشت پیرامون نظارت بر اجرای واکسیناسیون تعیین شده است.

این مسوول با ابراز خرسندی از تزریق واکسن در استان یزد گفت:واکسیناسیون در این استان طبق شیوه‌نامه‌ها انجام گرفته و مشکلی مشاهده نشد و نظارت و پیگیری امور بر اساس مقررات با همکاری مسوولان امر با قوت همچنان ادامه دارد.

لک بیان کرد: واکسیناسیون کادر بهداشت و درمان در سطح استان یزد باید طی ۷۲ ساعت آینده انجام تا کادر بهداشت و درمان با انرژی بیشتر  به مردم خدمت کنند.

وی در پایان تصریح کرد: مردم در صورت مشاهده مورد تخلف در تزریق واکسن می‌توانند به سامانه ۱۹۰یا معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اطلاع دهند.

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha