عامل کلاه‌برداری از شهروندان عسلویه‌ای دستگیر شد

بوشهر-ایرنا- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که در سایت دیوار بیش از هشت میلیارد ریال از شهروندان عسلویه‌ای کلاه‌برداری کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سردار خلیل واعظی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: با دریافت چند گزارش مردمی مبنی بر چند فقره کلاه‌برداری از سایت دیوار در شهرستان عسلویه، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و پلیس فتا آن شهرستان قرار گرفت.

وی بیان کرد: پس از بررسی‌های پلیس، مشخص شد فردی با درج آگهی در سایت دیوار، خود را وارد کننده لوازم خانگی خارجی معرفی و با پیشنهاد قیمت پایین‌تر از بازار، پس از دریافت پول از شهروندان دیگر جواب‌گوی تلفن نبوده و در نهایت متواری می‌شود.

واعظی با اشاره به اینکه طرح عملیاتی پلیس منجر به شناسایی متهم و دریافت مجوز قضائی شد، اظهار کرد: ماموران فرد کلاه‌بردار را در مخفیگاه خود در شهرستان "پارسیان" استان هرمزگان دستگیر و در تحقیقات تکمیلی به کلاه‌برداری از ۱۰ نفر از  شهروندان با  وعده "تهیه لوازم خانگی خارجی ارزان قیمت" به مبلغ هشت میلیارد ریال اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: شهروندان باید در سایت‌ها و فضای مجازی مراقب و مواظب افراد کلاه‌بردار که وعده خرید کالا، وام، کسب و کار  را می دهند باشند.

واعظی گفت: شهروندان قبل از هرگونه اقدام باید از صحت آگهی‌های درج شده اطمینان لازم را حاصل کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha