۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۶:۲۱
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 84304481
۰ نفر

برچسب‌ها

جشن‌های گلریزان یزد به صورت مجازی برگزار می‌شود

یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد از برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مجازی برای دومین سال متوالی در این استان یزد خبر داد.

به گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی این نمایندگی، سید مسعود عظیمی گفت: با توجه به شرایط کنونی اجتماع در خصوص وجود ویروس کرونا و برگزار نشدن اینگونه جشن‌ها به صورت حضوری، ستاد دیه اقدام به برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مجازی می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مجازی برای اولین بار توسط ستاد دیه استان ادامه داد: پارسال این ستاد برای حفظ سلامت و جان همشهریان و نیکوکاران اقدام به برگزاری جشن‌های گلریزان به صورت مجازی کرد و  این برنامه‌ها مورد استقبال عموم مردم دار العباده واقع شد.

این مسوول بیان کرد: این ویژه برنامه‌ها در فضایی مجهز و با رعایت تمامی نکات بهداشتی با حضور هنرمندان مطرح استانی برگزار و از طریق رسانه‌های پر بازدید استانی به صورت زنده پخش می‌شود.

عظیمی ادامه داد: این ستاد در نظر دارد تا دو ویژه برنامه شاد تحت عنوان جشن گلریزان مجازی و یک ویژه برنامه به مناسبت شهادت امام علی (ع) و شب‌های قدر را در مرکز استان برگزار کند.

برنامه "ماه مهربانی" در راستای جمع آوری کمک نقدی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمدی وبازگرداندن آنها به آغوش گرم خانواده هایشان تهیه و تولید شده و هر روز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای مرکز یزد پخش می‌شود.

نیکوکارانی که تمایل دارند در این پویش شرکت کنند، می توانند کمک‌های نقدی خود را به حساب‌های نمایندگی ستاد به شماره ۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ بانک ملت ، ۶۶۶۶۶۶ پست بانک ، شماره کارت های مجازی ۶۲۷۷۶۰۷۰۰۰۰۰۳۲۳۱  و یا با شماره گیری کد دستوری #۱۱۳۳*۶۶۵۵*  کمک های خود را به حساب ستاد دیه واریز کنند.

سال ۱۳۹۹ با همکاری مردم و خیران  ۳۳۵ مددجوی محکوم مالی جرایم غیرعمد با ۱۱ میلیارد تومان در استان یزد آزاد شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha