مهلت ارسال آثار به جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور تمدید شد

بیرجند - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره منطقه‌ای مطبوعات شرق کشور تا ۱۳ خرداد امسال تمدید شد.

محمود رمضانی روز چهارشنبه اعلام کرد: تمدید مهلت فقط برای ارسال آثار است و آثاری در جشنواره شرکت داده می‌شوند که در بازه زمانی فروردین ۹۹ تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ تولید شده باشند.

وی افزود: تا پیش از این مهلت ارسال آثار ۳۱ فروردین امسال اعلام شده بود اما به دلیل همزمانی این روزها با تعطیلات نوروزی، ماه رمضان و موج چهارم کرونا و درخواست اهالی رسانه، مهلت ارسال آثار تمدید شد.

اولین جشنواره منطقه ای مطبوعات شرق کشور "یادمان پروفسور معتمدنژاد" با حضور استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمان، جنوب کرمان و یزد در ۲ بخش حرفه‌ای شامل سرمقاله و یادداشت، تیتر، خبر و گزارش و در بخش موضوعی با عناوین "جهش تولید"، "معرفی پروفسور معتمدنژاد" و "مدافعان سلامت و کرونا" برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند فراخوان جشنواره را از طریق سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به نشانی khj.farhang.gov.ir مشاهده کنند.

همچنین مهلت ارسال اثر و شرکت در هفتمین جشنواره فرهنگی هنری وقف چشمه همیشه جاری که بخش "خبر و رسانه" آن به میزبانی خراسان جنوبی برگزار می‌شود، تا ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ مصادف با عید سعید فطر تمدید شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =