۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۵:۵۷
کد خبرنگار: 906
کد خبر: 84304303
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰ هزار انشعاب برق در استان مرکزی واگذار شد

اراک - ایرنا - معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: ۲۰ هزار انشعاب جدید پارسال در این استان به متقاضیان واگذار شد.

«حسین شمسی» روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اراک افزود: شمار کل مشترکان برق استان مرکزی،  بیش از ۷۵۳هزار مشترک است.

وی بیان کرد: بیشترین فراوانی مشترکین استان مرکزی با ۶۱۷ هزار و ۵۱۵ مشترک در بخش خانگی است.

معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق استان مرکزی ادامه داد: ۶۶ درصد انرژی برق این استان در بخش تولید، ۴۳ و سه دهم درصد در بخش صنعتی، ۲۲ و ۶ دهم درصد در بخش کشاورزی، ۲۲ و سه دهم درصد در بخش خانگی، چهار و ۹ دهم درصد در بخش عمومی و ۶ و ۹ دهم درصد در سایر بخش‌ها مصرف می‌شود. 

شمسی اظهار داشت: در یک سال اخیر، سه هزار و ۵۷۴ فقره انشعاب غیرمجاز در استان مرکزی شناسایی و جمع آوری شد.

وی بیان کرد: تلاش‌هایی برای شناسایی و جمع‌آوری انشعاب‌های برق غیرمجاز در سطح استان به کارگرفته شده و انتظار است در این راستا مردم نیز در صورت اطلاع از وجود این انشعابات، مراتب را در اسرع وقت اطلاع‌رسانی کنند تا پیگیری لازم برای برخورد و جمع‌آوری آن‌ها صورت گیرد و از خسارات ناشی از آن جلوگیری شود.

 معاون فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مردم می‌توانند در صورت اطلاع از استفاده‌کنندگان غیرمجاز از برق مراتب را از طریق سامانه پیامکی به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۲۱ اطلاع دهند.

شمسی افزود: تاکنون بیش از یک‌هزار و ۲۰۰  دستگاه کنتورهای هوشمند در این استان نصب شده است و بیش از ۹۰ درصد مشترکان دیماندی و چاه‌های آب کشاورزی در استان به کنتور هوشمند طرح فهام مجهز هستند.

وی تصریح کرد: تمام خدمات این شرکت از طریق  اپلیکیشن  «برق من» قابل دریافت است و مشترکان  می‌توانند با دریافت این  اپلیکیشن از نرم‌افزار کافه بازار و سایت شرکت، به‌صورت غیرحضوری خدمات صورتحساب، خدمات فروش و پس از فروش انشعاب برق ، رفع خاموشی و برق امید را دریافت کنند.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =