۲۰ هزار بسته کمک معیشتی بین مددجویان کمیته امداد لرستان توزیع شد

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: رزمایش ایران همدل با توزیع ۲۰ هزار بسته کمک معیشتی بین مددجویان این نهاد اجرا شد.

به گزارش ایرنا "جلال شیخ پور" روز چهارشنبه در رزمایش ایران همدل بیان کرد: اطعام مهدوی، توزیع بسته‌های معیشتی و حامی یابی از جمله برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان است که در این راستا  ۶۰ هزار بسته معیشتی طی سه مرحله تا پایان ماه مبارک رمضان در استان توزیع می‌ شود.

وی با اشاره به اینکه ارزش هر بسته غذایی ۳۰۰ هزار تومان است گفت: این اقلام شامل یک کیسه برنج، روغن، رب، ماکارونی و حبوبات است.

شیخ پور اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان امسال توزیع ۲۶۰ هزار وعده غذای گرم با همکاری آشپزخانه‌های اطعام مهدوی و مراکز نیکوکاری لرستان در دستور کار قرار دارد.

وی به میانگین درآمد ایتام تحت حمایت امداد اشاره کرد و گفت: با همت و همکاری ادارات، سازمان‌ها، اصناف، خیران و مردم نیکوکار می‌توان سرانه دریافتی ایتام را از ۳۸۰ هزار تومان به ۸۰۰ هزار تومان در ماه افزایش داد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: خیران و نیکوکار می‌توانند نذورات و کمک‌های خود را از طریق کد دستوری #۰۶۶*۸۸۷۷*  و شماره کارت مجازی ۶۰۳۷۹۹۹۷۵۰۰۳۰۴۹۵ واریز نمایند تا به دست نیازمندان برسد.

در این مراسم ۲۰ تبلت اهدایی بانک سینا به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت اهدا شد.

۱۰۴ هزار و ۵۰۰ خانوار با جمعیت ۲۳۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =