اینترنت وای‌فای رایگان در کتابخانه‌های عمومی قزوین راه اندازی شد

قزوین - ایرنا- مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین گفت: اینترنت وای‌فای رایگان به منظور تحقق شعار سال و خدمات رسانی بهینه به اعضا در کتابخانه‌های عمومی استان راه اندازی شد.

به گزارش ایرنا ، فاطمه محمدبیگی روز چهارشنبه با اعلام خبر افزود: بر اساس برنامه‌ریزی های صورت‌گرفته از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای تجهیز کتابخانه‌های کشور به وای فای رایگان، ۱۰۰ درصد کتابخانه عمومی استان قزوین در سال جاری به وای‌فای رایگان مجهز شدند.
محمدبیگی تصریح کرد:  در این راستا تجهیزات سخت‌افزاری و زیرساختی در کتابخانه های عمومی استان فراهم گردید و سپس این امکان برای استفاده اعضای کتابخانه‌های عمومی و در راستای تسهیل دسترسی به منابع اطلاعاتی و پژوهشی فراهم شد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین افزود: این خدمت با هدف استانداردسازی کتابخانه‌های عمومی استان و تسهیل دسترسی اعضا و پژوهشگران به منابع اطلاعات علمی و پژوهشی صورت ‌گرفته است.
وی همچنین از حمایت شرکت مخابرات استان قزوین به دلیل تأمین زیرساخت مطلوب برای اجرای موفق این طرح، قدردانی کرد و افزود: امید است با حمایت های بیشتر شرکت مخابرات استان بتوانیم همواره شاهد گسترش و ارتقای این خدمت در استان باشیم. 
وی یاد آور شد: دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات علمی و خدمات مرجع مجازی نیز پیشتر در کتابخانه‌های عمومی منتخب استان فراهم‌ شده بود.
استان قزوین دارای ۳۷ باب کتابخانه نهادی و ۲۲ باب کتابخانه مشارکتی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha