۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۳۲
کد خبرنگار: 3083
کد خبر: 84304209
۱ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

همت کنیم تا زانو نزنیم

بوشهر- ایرنا- یونس قیصی زاده سردبیر هفته نامه محلی "نسیم جنوب" بوشهر در یادداشتی با عنوان "همت کنیم تا زانو نزنیم" در شماره ۹۵۴ این نشریه، به وضعیت شیوع کرونا و برخورد عموم مردم با آن پرداخته و از همه خواسته است تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی برای حفظ سلامتی خود و دیگران بکوشند.

به گزارش ایرنا، در این یادداشت آمده‌است: ایام ناخوشایندی را از بابت همه گیری کرونا سپری می‌کنیم و هر روز خبرهای بدی از ابتلای دوستان و شهروندان و یا درگذشت تعدادی از آنها دریافت می‌کنیم و نگرانی از این وضعیت نامشخص به سراغ‌مان می‌آید، ما را با خود به میان موج‌های بیم و ترس می‌برد و در دریای غم سرگردان می‌کند.

در این شرایط که در کشورمان امیدی به تهیه واکسن انبوه در کوتاه مدت نیست، چاره‌ای نمانده جز این که خودمان مواظب خودمان و خانواده و دیگران باشیم.

زندگی به غایت زیباست و هر نفر تنها یک بار فرصت زیستن و نفس کشیدن در این کره خاکی را پیدا می‌کند و طبیعی است که این فرصت را مغتنم شمرده و عزیزش بداریم و با چنگ و دندان آن را حفظ کنیم.

در این شرایط وخیم وظیفه اول مواظبت از سلامت خودمان و دیگران در مقابل این ویروس زندگی سوز کروناست، آنچه اکنون از دستانمان بر می‌آید رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی است، در حفظ سلامتی خود در مقابل کوتاهی‌ها و بی‌توجهی دیگران در رعایت پروتکل‌های بهداشتی کوتاه نیاییم و آنها را نیز به رعایت این پروتکل‌ها فرا بخوانیم.

ما لایق آنیم که فرصت یک عمر زندگی را داشته باشیم و بهارهای بسیاری ببینیم، از زندگی در کنار خانواده، دوستان، اقوام و همشهری‌ها و هموطنان خود لذت ببریم، پس همت کنیم تا در مقابل این سختی‌های روزگار و بلایای طبیعی زانو نزنیم و اسیر ناامیدی، یاس و افسردگی در این اوضاع نابسامان نشویم، که بقول معروف این نیز خواهد گذشت و امیدوارم که این گذشتن‌ها را ببینیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =