کرونا جان ۲۱ نفر دیگر را در استان همدان گرفت

همدان ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت ۲۱ نفر دیگر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در این استان به یک هزار و ۷۸۲ نفر رسید.

دکتر «محمد طاهری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین تعداد موارد مثبت در بخش سرپایی و بستری استان در ۲۴ ساعت گذشته ۵۹۵ مورد گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: هم اینک شمار بیماران بستری مثبت از ابتدای اپیدمی ویروس کرونا تاکنون به ۱۳ هزار و ۴۷۰ و بیماران سرپایی مثبت به ۳۴ هزار و ۱۹۲ مورد افزایش یافته است.

وی افزود: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته یک هزار و ۱۴۲ مورد بود که ۲۶۵ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۷۱ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۵۲۴، بهار ۷۳۶، تویسرکان ۸۴۴، رزن ۵۹۲، درگزین ۲۲۵، فامنین ۲۴۶ و کبودراهنگ ۸۳۹ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون ۲ هزار و ۴۳۸ نفر در ملایر، یک هزار و ۷۳۷ نفر در نهاوند و چهارهزار و ۹۴۵ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

به گزارش ایرنا، همه شهرستان های استان همدان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =