شطرنج‌باز نونهال بوکانی به مرحله نهایی اردوی تیم ملی راه یافت

مهاباد- ایرنا- رییس هیات شطرنج بوکان گفت: شطرنج‌باز نونهال این شهرستان با درخشش در مرحله نخست اردوی تیم ملی و پیروزی بر رقیبان خود به مرحله نهایی راه یافت.

اسماعیل عبدالقادری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این ورزشکار نونهال که "پایار شمسی" نام دارد، در مسابقات مرحله نخست اردوی تیم ملی با اقتدار و بدون شکست به عنوان قهرمانی زیر هشت سال کشور دست یافت.

وی گفت: در بخش پسران به غیر از "پایار شمسی" که به عنوان نماینده آذربایجان‌غربی در این اردو به سر می برد ،"آیهان رهبر" از استان کردستان، "رامتین کاکاوند " از استان قزوین"،" محمدپارسا" ،"کورش بیگلری فرد"،"سید کیان قریشی امیری"، "پندار عباسی" و "محمد ماهان شوقی بارآبادی" نیز حضور دارند.

رییس هیات شطرنج بوکان افزود: نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی زیر نظر استاد محمدرضا افشاری مربی تیم ملی دوره آمادگی خود را برای مسابقات آسیایی می گذرانند.

وی اضافه کرد: مسابقات آسیایی در کشور اندونزی برگزار می شود که در صورت مساعد بودن شرایط کرونایی به صورت حضوری و در غیر این صورت در فدارسیون شطرنج و زیر نظر کارشناسان به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

مسابقات قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه جاری برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =