پایگاه خبری "چالاک نیوز"  به جمع رسانه‌های کردستان پیوست

سنندج- ایرنا- پایگاه اجتماعی، فرهنگی با عنوان "چالاک نیوز" به مدیر مسوولی "فواد ناصری" و سردبیری "داود صالحی‌فر" به جمع پایگاه‌های خبری کردستان اضافه شد.

مدیرمسوول پایگاه اجتماعی، فرهنگی "چالاک نیوز" روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این پایگاه خبری درصدد است اخبار فرهنگی و اجتماعی استان را با نگاهی نو به مخاطبان عرضه کند.

فواد ناصری با اشاره به اینکه خبر به نوعی پاسخگوی پرسش‌های مردم است، اضافه کرد: در دنیای امروز مردم به طور مستمر به دنبال کسب اطلاعات و اخبار جدید در ارتباط با موضوعات متنوع و مورد علاقه‌شان هستند.

وی یادآور شد: در عصر ارتباط، خبر به یک محصول ارتباطی تاثیر گذار و هدایت کننده افکار عمومی تبدیل شده و بسیاری از کشورها، احزاب و دستجات از آن در راستای پیشبرد اهداف خود بهره می‌گیرند.

مدیرمسوول پایگاه اجتماعی، فرهنگی "چالاک نیوز" گفت: بی شک انعکاس واقعیت‌های اجتماعی ایجاد و تحرک ، نشاط ، خلاقیت و نوآوری و عناصر موثر در زندگی بشریت از شیوه‌های رسانه‌ای و هنری به مراتب در دنیای کنونی اثر گذارتر و نفوذ ناپذیرتر خواهد بود و این امر خطیر امروز به به عهده همه دست اندکاران رسانه است.

ناصری با بیان اینکه جهان امروز جهان ارتباطات و رسانه هاست، افزود: رسانه ها به عنوان یکی از نهادهای اجتماعی کارکرد انتقال فرهنگ‌ها و ارزش‌های جامعه را برعهده دارند.

وی اظهار داشت: در همین راستا بر آن شدیم تا با راه‌اندازی پایگاه خبری "چالاک نیوز" به ایفای نقش خود در دنیا امروز پرداخته و از این عنصر معجره آسا که در حیات بشر نقش بسزائی را ایفا می کند.

در حال حاضر براساس آمار منتشر شده در سامانه جامع رسانه‌ها، ۱۰۹ نشریه در استان کردستان مجوز انتشار دارند که از این تعداد یک روزنامه، ۶۶ نشریه شامل ۱۲ هفته‌نامه، ۶ دوهفته‌نامه، ۱۰ ماهنامه، یک دوماهنامه، ۲۶ فصلنامه و ۱۲ دو فصلنامه است و مابقی را هم رسانه‌های الکترونیک برخط تشکیل می‌دهد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha