طرح همای رحمت در قزوین با توزیع بسته‌های غذایی اجرا شد

قزوین - ایرنا - معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین از اجرای طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان با توزیع بسته‌های غذایی به همت اعضای داوطلب خانه های هلال خبر داد.

به گزارش ایرنا، داود ارجینی روز چهارشنبه با اعلام این خبر، اظهار داشت: طرح همای رحمت در جهت تأمین معیشت نیازمندان همچون سال های پیش توسط هلال احمر استان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون اجرا شده است و در همین راستا به همت اعضای داوطلب خانه هلال محمود آباد نمونه بسته های غذایی بین نیازمندان توزیع شد.

وی با بیان اینکه هزینه این بسته های غذایی توسط خیران خارج از کشور تأمین شده است تا بتوانیم یاری رسان ایتام و نیازمندان در این روز های سخت شیوع ویروس کرونا باشیم، افزود: این بسته ها توسط اعضای خانه هلال محمودآباد نمونه با هدف ترویج فرهنگ احسان، نیکوکاری و کمک به اقشار ضعیف جامعه در ماه مبارک رمضان توزیع شد.

ارجینی عنوان کرد: خانه های هلال که در شهرها و روستاهای استان مستقر هستند و به اهالی خدمات ارائه می دهند در ایام ماه مبارک رمضان و شیوع ویروس کرونا نیز به عرصه آمده و با درک شرایط و اوضاع بیماری کرونا به فکر تأمین معیشت خانواده های نیازمند و متأثر از کرونا افتاده اند و تا جایی که بتوانند، برای رفع نیازمندی های آنها تلاش می کنند. 

وی همچنین یادآور شد: طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان با هدف تهیه بسته های غذایی به منظور کمک به اقشار ضعیف جامعه و با همکاری و مشارکت خیران و داوطلبان با بهره‌گیری از ظرفیت خانه های هلال در جهت تقویت حس نوع‌دوستی، توسعه مشارکت‌های مردمی و تقویت مسئولیت اجتماعی در بین آحاد مردم استان قزوین اجرا می‌شود.

ارجینی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر همواره قدردان نیکوکاران، اعضای داوطلب و خیرانی است که همیشه یاریگر هلال ‌احمر برای کمک به نیازمندان هستند و در این راستا از مردم نوع‌دوست و خیر استان درخواست داریم همچون گذشته ما را یاری کنند.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین افزود: خیران و نیکوکاران علاوه بر مراجعه به شعبات و دفاتر نمایندگی جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت خانه های هلال واقع در شهرها و روستاهای استان نیز برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha