تعداد فوتی‌های کرونا در اهر به ۲۱۹ نفر رسید

تبریز- ایرنا- مدیرشبکه بهداشت و درمان اهر با بیان اینکه آمار بستری‌های کرونایی در این شهرستان در هفته‌های اخیر بی سابقه بوده است، اعلام کرد: کرونا در اهر تاکنون ۲۱۹ فوتی بر جا گذاشته است.

دکتر محمد میرزاپور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اظهار نگرانی شدید از شیوع ویروس کرونا در شهرستان اهر افزود: در زمان حاضر ۱۲۳ نفر بیمار کرونایی در بیمارستان این شهر بستری هستند که در ۱۴ماه گذشته بی سابقه است. 

وی گفت: اگر  پروتکل های بهداشتی در قالب فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و پرهیز از دورهمی ها رعایت نشود، شاهد ورود به وضعیت بحرانی کرونایی در روزهای آینده و عدم جوابگویی به جهت تکمیل ظرفیت بیمارستان خواهیم بود.

وی تاکید کرد: مردم عزیز باید توجه داشته باشند که حضور در تمام فضاهای سرپوشیده، تجمعات عمومی، مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی، مراسم جشن و عروسی و مجالس ترحیم، خطرآفرین و مرگبار است.

دکتر میرزا پور تعداد کل مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در شهرستان اهر از ابتدای شیوع آن تا به امروز را هفت هزار و ۳۱ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد پنج هزار و ۸۷۹  شهری و یک هزار و ۱۴۲ نفر روستایی بوده اند.

شهرستان ۱۴۰ هزار نفری اهر در ۹۰ کیلومتری شمال شرق تبریز واقع شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha