۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۵۲
کد خبرنگار: 1498
کد خبر: 84303862
۰ نفر

برچسب‌ها

سرکنسول ایران در شانگهای: فرصت جدید همکاری ایران و چین فراهم شده است

تهران- ایرنا- "رمضان پرواز" سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگهای از برنامه جامع همکاری های ایران و چین که در سفر اخیر وزیر امور خارجه چین به تهران امضا شد، به عنوان فرصتی برای دور جدید همکاری‌های دو جانبه یاد کرد.

به گزارش ایرنا، رمضان پرواز روز چهارشنبه در دیدار رئیس انجمن بین‌المللی شرکت‌های کوچک و متوسط شانگهای ظرفیت انجمن بین‌المللی شرکت‌های کوچک و متوسط را پلی بین ایران و چین در همکاری‌های فرهنگی، اقتصادی، تجاری و گردشگری برشمرد.

وی حضور مجموعه وسیعی از شرکت‌های کوچک و متوسط در منطقه دلتای رود یانگ تسه متشکل از کلانشهر شانگهای و استان‌های جه جیانگ، جیانگسو و آنهویی را فرصتی برای تعمیق روابط دو کشور خواند.

رئیس انجمن بین‌المللی شرکت‌های کوچک و متوسط شانگهای نیز در این دیدار با ارائه توضیحاتی در خصوص سیاست دولت چین در هم افزایی شهرها و استان‌های واقع در منطقه دلتای رود یانگ تسه، پتانسیل همکاری منطقه با ایران را بسیار بالا و مهم ارزیابی کرد.

چیان ابراز امیدواری کرد پس از کنترل کرونا در جهان، هیاتی متشکل از نمایندگان شرکت‌های کوچک و متوسط در این منطقه به ایران سفر کرده و از نزدیک با ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری دو جانبه آشنا شوند.

در این دیدار مقرر شد میز ایران در این انجمن تشکیل و وبیناری نیز بین انجمن مذکور و سازمان صنایع کوچک و متوسط ایران برنامه ریزی شود.

انجمن بین‌المللی شرکت‌های کوچک و متوسط شانگهای با پنج هزار عضو علاوه بر کلانشهر شانگهای، استان‌های جیانگسو، جه جیانگ و آنهویی را نیز پوشش می‌دهد.  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha