آکادمی ملی المپیک میزبان ورزشکاران المپیکی

تهران- ایرنا- آکادمی ملی المپیک از امروز (چهارشنبه) تا پایان بازی‌های المپیک توکیو، با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی، میزبان تیم‌ها و ورزشکاران المپیکی است.

به گزارش ایرنا، پس از برگزاری جلسه اضطراری صبح امروز با حضور رئیس آکادمی ملی المپیک و مدیران این مجموعه در خصوص نحوه ادامه خدمات‌رسانی به تیم‌های المپیکی تصمیم‌گیری شد.

بر این اساس در حفاظت از قهرمانان حاضر در بازی‌های المپیک توکیو و به منظور ایمن‌سازی شرایط، آکادمی ملی المپیک پذیرایی و ارائه خدمات به سایر تیم‌ها و ورزشکاران را به پس از بازی‌های المپیک موکول کرده است تا شرایط شبه قرنطینه محقق شود.

اکنون تعداد قابل توجهی از تیم‌ها و ورزشکاران المپیکی تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک متمرکز کرده‌اند و با جدیت و تلاش در مسیر کسب موفقیت و اهتزاز پرچم خوش‌رنگ کشورمان کوشش می‌کنند.

المپیک توکیو پس از یک سال تعویق، از اول مرداد سال ۱۴۰۰ آغاز می‌شود. ورزش ایران تا کنون ۵۹ سهمیه در ۱۳ رشته مختلف برای حضور در این دوره از بازی‌ها کسب کرده است. در ۱۷ دوره برگزار شده المپیک، کاروان‌های ورزشی ایران در مجموع به ۲۱ طلا، ۲۱ نقره و ۲۷ برنز دست یافته‌اند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =