بیستمین جشنواره پایان‌نامه‌های برتر قرآنی آغاز به کار کرد

تهران- ایرنا- مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از آغاز بیستمین جشنواه ملی پایان نامه های برتر دینی و قرآنی دانشجویان از امروز یکم اردیبهشت ماه خبر داد.

محمدهادی عسکری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا درباره این جشنواره، گفت: با توجه به ضرورت فرهنگ سازی دینی و قرآنی در دانشگاه ها و تقویت پژوهش‌ های قرآن محور مبتنی بر روش‌ های صحیح تحقیق در میان دانشجویان، بیستمین جشنواره ملی پایان ‌نامه‌های برتر دینی و قرآنی دانشجویان با هدف ایجاد انگیزه و تشویق دانشجویان نسبت به نقش‌آفرینی در حوزه‌ تحقیقات دینی و قرآنی از امروز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه آغاز به کار کرد.

وی افزود: دانش آموختگان دوره های تحصیلات تکمیلی مرتبط، به‌ ویژه گروه‌ های علوم قرآن، حدیث و معارف اسلامی که در طول سال تحصیلی جاری از پایان نامه یا رساله خود دفاع کرده اند، امکان شرکت در این جشنواره را دارند.

به گفته مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، افرادی که در دوره های گذشته جشنواره شرکت کرده اند مجاز به ارسال مجدد آثار خود نیستند.

عسکری اظهار داشت: در این دوره از جشنواره، ۲ بخش ویژه نماز و امر به معروف و نهی از منکر در نظر گرفته شده است که پایان نامه های مرتبط با موضوعات فوق به صورت جداگانه مورد ارزیابی قرار گرفته و جوایز ویژه ای نیز پیش بینی شده است.

وی مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره مستقر در وزارت علوم را تا اول مهر ماه اعلام کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha