پیوس: پرسپولیس نشان داد تیم قدرتمندی است

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه سرخپوشان نتایج خوبی می‌گیرند دلیل نمی‌شود که در گروه آسانی هستند، بلکه نشان می‌دهد که تیم قدرتمندی هستیم.

فرشاد پیوس روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری پرسپولیس برابر گوا هند در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  بازی خوبی را  از تیم شاهد بودیم و بازیکنان با عملکردی خوب و هوشمندانه توانستند در این بازی نیز مانند مسابقات قبلی به برتری برسند و سه امتیاز دیگر را کسب کنند.

وی افزود: گوا تیم دست‌ و پا بسته‌ای نبود و همانطور که کادر فنی روز قبل از بازی اشاره کرد واقعا این تیم نمایش خوبی داشت. نباید چنین رقبایی را دست کم گرفت و بازیکنان شرایط را درک کردند و مقابل حریف نمایش خوبی داشتند.  پرسپولیس توانست با عملکردی خوب سه امتیاز را بگیرد و خط و نشان خوبی برای قهرمانی کشید.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: بازی بعدی مقابل گوا نیز به نظر من تیم کار سخت تری دارد چرا که حریف به شناخت خوبی رسیده و سعی می‌کند اشتباهاتش را به حداقل برساند.

پیوس گفت:  البته این را نیز باید بگویم که اگر گوا از حضور یک دروازه بان خوب بهره مند نبود در این بازی چند گل دریافت می‌کرد و متحمل شکست سنگین می‌شد.

وی تصریح کرد: پرسپولیس تا الان تمام مسابقاتش را با برتری پشت سرگذاشته و ۳ امتیاز همه بازی ها را کسب کرده است. این تیم برای قهرمانی در آسیا خط و نشان خوبی کشید و امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد گروه سرخپوشان خاطر نشان کرد: ما بر خلاف تصور در گروه آسانی قرار نداریم و رقیبان خوبی در گروه ما حضور دارند. اینکه تیم نتایج خوبی می گیرد دلیل نمی شود که گروه ما آسان است بلکه این موضوع را نشان می‌دهد که ما تیم قدرتمندی هستیم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha