مشارکت کسبه الیگودرزی در تعطیلی بازار ستودنی است

خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی فرمانداری الیگودرز گفت: به دنبال اجرای طرح هوشمند محدودیت‌های قرمز کرونایی، همکاری کسبه و بازاریان الیگودرز با ستاد مدیریت بیماری کرونا ستودنی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، "منصور رضایی" روز سه شنبه در حاشیه بازدید امروز از بازار، ضمن قدردانی از همکاری کسبه در تعطیلی بازار، اظهار داشت: مخالف برخورد سخت گیرانه و بگیر و ببند هستیم اما با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و در راستای قطع زنجیره بیماری، طرح اعمال محدودیت های کرونایی مشاغل همچون دیگر شهرهای قرمز، بلافاصله در شهرستان آغاز و خوشبختانه با همکاری خوب مردم و کسبه همراه بود.

وی افزود : امیدواریم با همکاری بیشتر شهروندان در رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله زدن ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم حضور در مراسمات و تجمعات، در روزهای پیش رو شاهد تغییر وضعیت شهرستان و بازگشایی بازار باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به راه‌اندازی پویش بخشش اجاره بهای واحدهای تجاری و مسکونی در فضای مجازی، بیان داشت: این پویش با همکاری خوب اصحاب رسانه و خبرنگاران راه اندازی شده که در این راستا مالکان واحدهای تجاری و مسکونی تا عادی شدن وضعیت موجود، کمال همکاری را با مستاجران خود در خصوص بخشش تمام و یا بخشی از اجاره بها خود داشته باشند.

وی ادامه داد: اصناف و مالکین اماکن تجاری الیگودرز همواره در کارهای خیر مشارکت داشته و اکنون با بخشش تمام و یا مقداری از اجاره بهای خود علاوه بر کم شدن دغدغه و فشار مالی مستاجران، در مدیریت بیماری کرونا همکاری و نقش قابل توجهی خواهند داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =