کشف بیش از یک تن مواد مخدر در استان یزد

یزد- ایرنا - فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و ۲۵ کیلوگرم مواد مخدر در قالب سه عملیات اطلاعاتی و انتظامی از سوداگران مرگ در این استان خبرداد .

به گزارش سه شنبه شب پایگاه خبری پلیس، سردار عباسعلی بهدانی فرد اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با کار اطلاعاتی متوجه شدند که قاچاقچیان قصد انتقال چند محموله افیونی از طریق محورهای این استان به دیگر مناطق کشور را دارند.
وی افزود: ماموران پلیس در شبانه روز گذشته با رصد دقیق اطلاعاتی، خودروهای اشرار را در محورهای مواصلاتی یزد شناسایی و در ۳ عملیات جداگانه ۶ دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل موادمخدر را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی استان یزد با اعلام دستگیری هشت سوداگران مرگ در ارتباط با مواد مخدر کشف شده، خاطرنشان کرد: در این عملیات ها ۶۵۸ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک و ۳۶۷ کیلو حشیش کشف شد.
سردار بهدانی فرد با بیان اینکه سوداگران مرگ این محموله ها را از شرق کشور بارگیری و قصد انتقال به مرکز کشور را داشتند افزود:با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس این استان در فروردین ماه امسال بیش از ۶ تن و ۸۰۰ کیلوگرم انواع موادافیونی کشف شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، ۷۲ درصد افزایش داشته است.

محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان های جنوبی و شرقی کشور به مرکز، شمال و غرب کشور مورد سوء استفاده قاچاقچیان کالا و مواد مخدر برای انتقال محموله های قاچاق قرار می گیرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha