کشف دستبرد قاچاقچیان سوخت به لوله‌های انتقال نفت در خوزستان  

اهواز-ایرنا-– فرمانده پایگاه دریابانی ماهشهر از کشف سوخت قاچاق با استفاده از انشعاب‌گیری از لوله‌های  انتقال نفت به طول پنج‌هزار متر در حوزه این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی مرزبانی استان خوزستان ، سرهنگ اکبر راشدنیا شامگاه سه شنبه با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، مأموران اطلاعات پایگاه دریابانی ماهشهر با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی، پنج هزار متر انشعاب لوله متصل به لوله های انتقال  سوخت را در جاده آبادن _ ماهشهر شناسایی کردند.

 وی  افزود:  در پی اخبار و اطلاعات دریافت شده مبنی بر اینکه قاچاقچیان سوخت با تعبیه لوله در خوریات حوزه استحفاظی پاسگاه بوخضیر اقدام به قاچاق سوخت  می کنند،  ماموران دریابانی  پس از شناسایی محل متوجه شدند قاچاقچیان از لوله های خطوط انتقال سوخت انشعاب گرفته و سپس با استفاده از لوله کشی به مسافت پنج هزارمتر از لب جاده به سمت خوریات اقدام به سرقت و قاچاق سوخت می کردند که با هوشیاری ماموران دریابانی ماهشهر این اقدام قاچاقچیان کشف شد و پیگیری لازم برای شناسایی و دستگیری عاملان این دستبرد در دست اقدام می باشد.  

وی اضافه کرد: با اجرای این عملیات، پنج کیلومتر لوله زیر زمینی که برای برای انتقال سوخت قاچاق در اندازه های مختلف استفاده شده بود ، از زیر خاک کشف و جمع آوری شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha