شکست شاگردان بلان در شب گلزنی شجاع

ایرنا- تهران- تیم الریان قطر در حالی که تا دقایق پایانی از حریف خود پیش بود مقابل الوحده شکست خورد.

به گزارش ایرنا، تیم های الوحده امارات و الریان قطر از گروه  پنجم  لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود الوحده به پایان رسید.

شجاع خلیل زاده، مدافع ایرانی الریان در دقیقه ۱۳ برای این تیم گلزنی کرد. مدافع جلو آمده الریان روی یک ضربه ایستگاهی و در شلوغی محوطه جریمه الوحده، با شوتی سنگین موفق به گلزنی شد.

اسماعیل مطر بازیکن شماره ۱۰ الوحده در پایان نیمه نخست این بازی نسبت به تصمیم کمک داور و اعلام نظر او در صحنه گل خلیل زاده اعتراض داشت که در نهایت با دستور داور میدان و حضور یکی از اعضای کادر فنی این تیم پس از دقایقی زمین بازی را ترک کرد.

در نیمه نخست این بازی، برتری نسبی از آن نماینده قطری بود و الریان ۳ شوت به چارچوب دروازه حریف داشت و ۵۲ درصد مالک توپ و میدان بود.

با شروع نیمه دوم الریان حملات خود را روی دروازه الوحده ادامه داد و در دقیقه ۵۴ روی یک ارسال بلند از خط دفاعی و بازی سازی خوب بولی، عبدالعزیز حاتم با یک ضربه بغل پا دومین گل الریان را به ثمر رساند.

بازیکنان الوحده برای جبران نتیجه به آب و آتش زدند تا در نهایت و در دقیقه ۶۶ توسط مانه آ به اولین گل خود دست یافتند.

در ادامه این بازی و در دقیقه ۷۳ روی یک ضربه ایستگاهی، شجاع خلیل زاده با ضربه سر گل سوم الریان را به ثمر رساند که با اعلام آفساید از سوی کمک داور این بازی، این گل مردود اعلام شد.

در شرایطی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک می شد بازیکنان الوحده روی یک غافلگیری موفق به گلزنی شدند تا این بازی در دقیقه ۸۵ به تساوی بکشد. خلیل ابراهیم زننده این گل بود.

در شرایطی که هر دو تیم منتظر سوت پایان بازی از سوی داور این بازی بودند بازیکنان الوحده سومین گل خود را به ثمر رساندند تا الریان در ۵ دقیقه پایانی بازی برتری را با شکست به اتمام برساند و الوحده بازگشتی رویایی داشته باشد. جوما السعدی زننده این گل بود. 

تیم های پرسپولیس تهران و گوا هند از همین گروه و از ساعت ۲۱:۳۰ رو در روی هم قرار می گیرند.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha