تیم جوانان آذربایجان‌غربی عنوان سوم اوسیمای قهرمانی کشور را کسب کرد

ارومیه- ایرنا- دبیر هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی گفت: رزمی‌کاران تیم جوانان استان، در مسابقات اوسیمای انجمن کونگ‌فوتوآی کشور با یک طلا و یک برنز عنوان سوم کشور را کسب کردند.

هاشم رضایی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این رقابت‌ها به صورت مجازی و در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان در بخش  اوسیمای انجمن کونگ فوتوآ ممای با حضور ۱۳ تیم برگزار و تیم استان که با ترکیب اصلی و ۶ نفره در رقابت‌ها حضور داشت در بخش تیمی به مقام سوم رده سنی جوانان دست یافت.

وی گفت: تیم استان در این مسابقات با ترکیب "هاشم رضایی" در بخش ریکیما، "علی دوپیکر" در بخش نانچکو و "رضا میرزایی" در بخش حرکات تعادلی و رده سنی بزرگسالان با ترکیب "امیرحسین دادآفرین" در بخش تونفا جفت"، "رضا گویچه لو" در بخش حرکات تعادلی و "امیرحسین اکبری" در بخش ریکیما رده سنی جوانان حضور یافت.

دبیر هیات کونگ‌فو و هنرهای رزمی آذربایجان‌غربی اضافه کرد: ورزشکاران استان در بخش انفرادی در رده سنی جوانان یک مدال طلا توسط رضا گویجه‌لو و در بخش حرکات تعادلی و یک مدال برنز توسط امیرحسین اکبری در بخش ریکیما کسب کردند.

وی ادامه داد: در بخش تیمی نیز در رده سنی جوانان، آذربایجان‌غربی بعد از مازندران و البرز سوم شد.

این رقابت‌ها، اولین مسابقات رسمی کشور در سال ۱۴۰۰ بود که آرشا عبدالحسین‌پور از مازندران در سبک رکیما، آکیناکه، سای اوسیمای جوانان، ابوالفضل انصاری از البرز در سبک نانچیکوتک، دوبل، چوب کوتاه، دو چوب و تونفا جفت اوسیمای جوانان و رضا گویچه‌لو از آذربایجان‌غربی در سبک حرکات تعادلی، حرکات نمایشی و انعطاف پذیری اوسیمای جوانان به مقام نخست دست یافتند.

در مسابقات اوسیمای بزرگسالان تیم‌های مازندران، گیلان و خراسان رضوی اول تا سوم شدند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha