فرماندار: ٢۵ تیم نظارتی اجرای محدودیت‌ها را در ارومیه کنترل می‌کنند

ارومیه- ایرنا- فرماندار ارومیه گفت: ۲۵ تیم متشکل از سازمان صمت، اتاق اصناف، اتحادیه ها، نیروی انتظامی و با نظارت مرکز بهداشت و فرمانداری، اجرای محدودیت ها را در این شهرستان کنترل می کنند.

رسول مقابل در حاشیه جلسه ستاد کرونای آذربایجان‌غربی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون اکثر مشاغل گروه های شغلی ۲، سه و چهار در ارومیه تعطیل است و ضرورت حمایت از مشاغل آسیب دیده و ارجاع مشکلات آنها به ستاد ملی کرونا، بیش از پیش احساس می شود.

وی ادامه داد: برای حفظ جان و سلامتی مردم، همه با هم افزایی فعالانه، عزم خود را برای مبارزه با ویروس کرونا جزم کنند.

فرماندار ارومیه با اشاره به اینکه آمار مبتلایان به کرونا همچنان در حال افزایش است، بیان کرد: مسوولین اجرایی و نظارتی ضروری است با تدابیر ویژه و با تشدید نظارت نسبت به اجرای محدودیت ها اهتمام جدی داشته باشند.

مقابلی، همچنین از تداوم محدودیت‌ها در بوستان ها، تفرجگاه ها و باغ رضوان خبر داد و اضافه کرد: در حوزه ممنوعیت تردد شبانه و بین شهری، مناطق استقرار پلیس و برخوردهای قانونی افزایش یافته، اما همچنان همراهی خود مردم ضروری است.

وی تاکید کرد: ۲۴ دستگاه معین مسوول اجرای پروتکل ها در حوزه اداری و مجموعه تحت پوشش خود بوده و باید پاسخگو باشند.

وی بیان کرد: دستگاه های متولی هر چه سریعتر برای جلوگیری از ایجاد صف های دریافت کالاهای اساسی که کرامت انسانی را تضییع می کند، باید برنامه ریزی کرده و تعداد مراکز توزیع را نیز افزایش دهند.

با توجه به پیش بینی افزایش تعداد مبتلایان، بستری ها و فوتی های ناشی از کرونا، رعایت موارد بهداشتی و الزامات تعیین شده از سوی ستاد کرونا بسیار با اهمیت است و باید همه شهروندان در این خصوص، اهتمام لازم را داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha