عملیات اجرایی باند دوم محور دهلران - اندیمشک تسریع می یابد

ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت:احداث عملیات اجرایی باند دوم مسیر ارتباطی دهلران به اندیمشک با جدیت پیمانکار مربوطه تسریع می یابد.

به گزارش ایرنا، عبدالله بهادری عصر سه شنبه در بازدید از محور دهلران - اندیمشک بر تسریع اجرای این پروژه تأکید کرد و گفت: ۹۰ کیلومتر از مسیر دهلران به اندیمشک در حوزه استحفاظی استان ایلام قرار دارد و اداره کل راه و شهرسازی استان چهار خطه کردن این محور و ارتقاء آن به بزرگراه را در قطعات مختلف آغاز کرده و هم اکنون در صدد رفع موانع و تسریع روند اجرای این طرح است.

وی تاکید کرد: پروژه قطعه اول این طرح ۱۲ کیلومتر است که بیش از ۹ کیلومتر آن تکمیل و مابقی احداث این قطعه ظرف چند روز آینده آغاز خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام در خصوص قطعه دوم بیان کرد: از کیلومتر ۱۲ تا کیلومتر ۳۰ به طول ۱۸ کیلومتر به دلیل مشکلاتی که در اجرای آن با پیمانکار وجود دارد مکاتبه لازم با شورای فنی استان صورت گرفته است و حداکثر ظرف دو هفته آینده احداث این قطعه تعیین تکلیف می شود.

بهادری اضافه کرد: مطالعه قطعه سوم به طول ۶۰ کیلومتر در محدوده استان ایلام  صورت گرفته و برای شروع احداث این قطعه با شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور رایزنی لازم به انجام رسیده است.

به گفته مدیر کل راه و شهرسازی ایلام در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی قطعه سوم در آینده نزدیک شروع خواهد شد.

شهرستان گرمسیری دهلران در مجاورت استان خوزستان و در ۲۲۰ کیلومتری جنوب ایلام قرار دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha