رای انضباطی باشگاه کیا در تهران صادر شد

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران رای خود پیرامون محرومیت بازیکن و جریمه نقدی برای باشگاه کیا حاضر در مسابقات این را صادر کرد.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از هیات فوتبال استان تهران، کمیته انضباطی هیات فوتبال استان تهران پس از بررسی مدارک رای انضباطی زیر را صادر و باشگاه ها جهت دریافت اصل رای می توانند به کمیته انضباطی هیات مراجعه کنند.

این کمیته در نهایت نتیجه مسابقه میان تیم های پارس جاوید و آکادمی کیا در رده جوانان را سه بر صفر به نفع تیم پارس جاوید صادر و نیز نتیجه مسابقه میان تیم های مهر یاران حافظ - پیکان و ایران مهر مقابل آکادمی کیا در رده نوجوانان را سه بر صفر به نفع شکات اعلام کرد.

همچنین آکادمی کیا به لحاظ استفاده از بازیکن غیر مجاز ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و بازیکن فوق الذکر محمد رضا طاهر اسماعیل که خود را محمد صدرا طاهر اسماعیل معرفی کرده بود نیز به مدت ۲ فصل مسابقاتی از حضور مسابقات فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال محروم و ۵۰ میلیون ریال جریمه شد.

براین اساس در رای کمیته هیات فوتبال نیز آمده است که رای صادره ظرف یک هفته پس از ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف هیات فوتبال تهران است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha