آسیب های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با کمک زبان هنر کاهش می یابد   

یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: انواع آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی رایج در این استان با کمک زبان هنر کاهش می یابد.

محمدعلی پیرسبزی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: لازم است که استفاده بهینه تری از زبان هنر برای کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد شود. 

وی افزود: زبان هنر می تواند آثار نامطلوب آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی را برای قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد تبیین و تشریح کند.   

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: راهکارهای متعدد برای کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در این استان وجود دارد که یکی از مهمترین آنها توجه به مسائل فرهنگی و هنری است.  

پیرسبزی با اشاره به تأثیرگذاری، مانایی، پویایی و بااصالت بودن زبان هنر، عنوان کرد: ظرفیت های چشمگیر زبان هنر در مسائل و حوزه های مختلف نیز می تواند نقش آفرینی کند.  

وی ابراز داشت: بمنظور کمک به کاهش هر چه بهتر آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد پویش فرهنگی و هنری «طلاق، اعتیاد و خشونت خانوادگی» به صورت مجازی در این استان برگزار شد. 

پیرسبزی گفت: بهزیستی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حوزه هنری، ستاد مبارزه با مواد مخدر و دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برای برگزاری این پویش همکاری مطلوبی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان داشتند. 

وی اظهار داشت: باید با همدلی، همصدایی و همزبانی برای توسعه روزافزون فرهنگ و هنر در کهگیلویه و بویراحمد گام های مؤثری برداشته شود. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =