۱ اردیبهشت ۱۴۰۰،‏ ۱۲:۵۴
کد خبرنگار: 2240
کد خبر: 84303266
۰ نفر

برچسب‌ها

تازه ترین عناوین و مطالب رسانه های البرز

کرج - ایرنا - روزنامه های پیام آشنا، پیام سپیدار وسپهر ایرانیان که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده مهمترین مطالب روز چهارشنبه یکم اردیبهشت خود را را به موضوع‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی اختصاص دادند.

روزنامه پیام سپیدار تیتر نخست شماره یک هزار و ۶۴۵ خود را به رونمایی توربین بخار اختصاص داد و نوشت: رونمایی نخستین روتور توربین بخار ۸۲/۵مگاواتی کشور در البرز.

وزیر نیرو با بیان اینکه خودکفایی در روتور توربین بخار ۸۲/۵ مگاواتی علاوه بر سود مالی و کاهش هزینه ها اعتماد به نفس و روحیه مهندسان و حتی محصلان داخلی را بالا برده است.

کرونا: افزایش ۶ برابری مرگ در البرز، تکلیف پروژه میدان جمهوری مشخص شد، رییس اداره صنعت و معدن اشتهارد دستگیر شد، باید در شهرهای جدید دسترسی به کلانشهرها و تامین سرانه ها ایجاد شود، مبارزه با قاچاق کالا مصداق مهم مانع زدایی و. پشتیبانی از تولید است و تصویب هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام از دیگر عناوین صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه سپهر ایرانیان نیز تیتر نخست شماره یک هزار و ۲۴خود را به سخنان رییس جمهوری در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تخصیص و نوشت: واکسیناسیون گسترده و حداکثری در راس برنامه های دولت قرار دارد.

رییس جمهوری گفت: واکسیناسیون گسترده و حداکثری برای حراست از سلامت مردم، در راس همه برنامه ها و اقدامات دولت قرار دارد.

تهران روی لبه تیغ مرگ ایستاده است، هشدار به مردم در خصوص بازار داغ سوء استفاده های واکسنی، انگیزه انتخاباتی در احیای برجام نداریم، حقوق سربازان و کارکنان وظیفه افزایش یافت، ساخت قطعه ۲ آزاد راه تهران- شمال سرعت گرفت و اعمال محدودیت ها و تعطیلی جدی در تهران ضروری است از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

روزنامه پیام آشنا نیز در تیتر نخست شماره یک هزار و ۸۲۷ خود به تصویب هشت هزار میلیارد ریال به منطقه ویژه اقتصادی پیام پرداخت و نوشت: در کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد انجام شد، تصویب هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه منطقه ویژه اقتصادی پیام.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام اعلام کرد که هشت هزار میلیارد ریال برای توسعه زیر ساخت ها در این منطقه در کمیسیون تخصصی شورای عالی اقتصاد مصوب شد.

افزایش ۶ برابری مرگ بر اثر کرونا در البرز، ثبت بیش از ۱۲ هزار تخلف ساکن رانندگی در فروردین، اصفهانی پیکر شهید حجازی را بدرقه کردند و هشدار جدی در خصوص کم آبی در البرز از دیگر مطالب صفحه نخست این روزنامه است.

از مجموع ۱۸۱ رسانه‌ دارای مجوز که دفتر مرکزی آنها در استان البرز واقع شده، ۹۷ رسانه شامل هفت روزنامه، ۱۶ هفته‌نامه، پنج دوهفته نامه، ۲۵ ماهنامه، پنج  دوماهنامه، ۳۴ فصلنامه و چهار دوفصلنامه به صورت چاپی منتشر می‌شود.

استان البرز همچنین دارای ۶۶ پایگاه خبری الکترونیک - برخط است و سه  هفته نامه، ۶ ماهنامه، هفت فصلنامه و یک مورد ۲فصلنامه و یک مورد سالنامه الکترونیک - غیربرخط نیز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز فعالیت دارند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =