۸۷ کیلوگرم مواد مخدر در کرمانشاه کشف و ۶ قاچاقچی دستگیر شدند

کرمانشاه - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۸۷ کیلو و ۱۲۵ گرم ماده مخدر تریاک طی ۲ ماموریت جداگانه در شهرهای بیستون و اسلام آبادغرب و دستگیری ۶ نفر در این رابطه خبر داد.

سردار «جمال سلمانی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در ماموریت نخست، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از اطلاع مبنی بر اینکه یک باند قاچاق ۴ نفره با ۲ دستگاه خودرو در حال حمل مقدار قابل توجهی تریاک از استان های جنوبی به کرمانشاه هستند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی ادامه داد: در این راستا ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و هر ۲ دستگاه خودرو متعلق به آنها را در شهر بیستون متوقف کردند.

سردار سلمانی تاکید کرد: پس از بازرسی‌های لازم ۷۶ کیلو و ۱۲۵ گرم تریاک که در کپسول گاز سی ان جی خودروی سمند جاساز شده بود، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از دستگیری چهار نفر در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

وی ادامه داد: در ماموریت دیگر هم، ماموران انتظامی اسلام آبادغرب با اطلاع از فعالیت ۲ نفر در کار توزیع مواد مخدر، تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری آنها آغاز کردند.

سردار سلمانی اضافه کرد: ماموران در تحقیقات گسترده خود توانستند مخفیگاه عاملان توزیع مواد مخدر را شناسایی و در بازرسی انجام گرفته ۱۱ کیلوگرم تریاک از آنها کشف کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به توقیف یک دستگاه خودرو پراید از عاملان توزیع مواد مخدر، گفت: هر ۲ فرد دستگیر شده جهت صدور احکام لازم تحویل مراجع قضایی شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha