تجهیز ۱۰ بیمارستان دیگر به دستگاه‌های اکسیژن‌ساز با کمک بنیاد مستضعفان

تهران- ایرنا- بنیاد مستضعفان هم‌زمان با موج چهارم شیوع کرونا، ۱۰ بیمارستان دیگر کشور را به دستگاه‌های اکسیژن‌ساز تجهیز کرد و بر همین اساس تعداد بیمارستان‌های تجهیز شده توسط بنیاد مستضعفان به ۲۲ مورد رسید.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، هم‌زمان با شیوع مجدد کرونا در موج چهارم و درگیر شدن بسیاری از بیمارستان های کشور و نیاز مبرم بیمارستان‌ها به تجهیزات اکسیژن‌ساز، بنیاد مستضعفان هزینه تجهیز ۱۰ بیمارستان دیگر به دستگاه اکسیژن‌ساز بیمارستانی را تقبل کرد.
 
بر اساس این گزارش، بنیاد مستضعفان که در مرحله قبل هم‌زمان با موج سوم شیوع کرونا، مبلغ ۴۷ میلیارد تومان را برای تجهیز ۱۲ بیمارستان به دستگاه‌های اکسیژن ساز بیمارستانی و همچنین خرید یک‌هزار دستگاه اکسیژن‌ساز خانگی در اختیار وزارت بهداشت گذاشته بود، در موج چهارم شیوع کرونا در کشور نیز با درخواست وزیر بهداشت مبلغ ۲۰ میلیارد تومان را برای تجهیز ۱۰ بیمارستان دیگر به دستگاه های اکسیژن ساز ۶۰۰ لیتری بیمارستانی تخصیص داد.

به گزارش ایرنا، دستگاه‌های اکسیژن‌ساز از جمله تجهیزات ضروری بیمارستان‌های کشور در شرایط کرونایی این روزها هستند که بنیاد مستضعفان در موج سوم و چهارم شیوع این ویروس در کشور، تجهیز ۲۲ بیمارستان به این تجهیزات را عهده‌دار شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha