فرماندار جیرفت: ادارات  به صورت غیرحضوری پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند

جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت از پاسخگویی مدیران و کارکنان ادارات این شهرستان به صورت تلفنی یا الکترونیکی به مراجعه کنندگان خبر داد و گفت: پاسخگویی به مراجعه کنندگان ادارات به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

ابوذر عطاپور شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ادارات موظف به نصب بنر برای اطلاع رسانی در زمینه شماره تماس واحد های مختلف اداره یا اداره کل در سردرب اداره مربوطه هستند.

فرماندار جیرفت از مردم تقاضا کرد تا درخواست های خود را به صورت تلفنی یا سیستمی از ادارات پیگیری کنند تا شاهد کاهش تجمعات باشیم.

وی این تصمیم را از مصوبات ستاد کرونای شهرستان در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برای کاهش حضور مراجعه کنندگان به ادارات اعلام کرد. 

عطاپور وضعیت شهرستان جیرفت در زمینه کرونا را قرمز دانست و بر اجرای محدودیت ها تاکید کرد.

وی از برگزاری نشست اضطراری ستاد کرونا شهرستان جیرفت به دلیل تغییر رنگ بندی این شهرستان از نارنجی به قرمز خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا و افزایش تعداد مبتلایان، ممنوعیت ها و محدودیت هایی در شهرستان از جمله محدودیت حضور کارکنان در ادارات در حال اجراست.

فرماندار جیرفت با بیان اینکه محدودیت های هوشمند از امروز در این شهرستان اعمال و تشدید می‌شود، تصریح کرد: اداراتی که خدمات ضروری ارائه می دهند با یک دوم کارکنان و سایر ادارات با یک سوم کارکنان خدمات ارایه دهند.

وی با بیان اینکه مشاغل گروه ۲، سه و چهار تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود، از ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع و مراسم جشن، عروسی و عزا در شهرستان خبر داد.

عطاپور از تشکیل تیم های بازرسی ستاد کرونا خبر داد و بر تشدید نظارت بر اصناف، اماکن عمومی، دستگاه های دولتی تاکید کرد.

وی از برخورد قانونی با متخلفان مصوبات ستاد کرونا خبر داد ‌و بر رعایت دستور العمل های بهداشتی تاکید کرد.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha