کمیته امداد، استقلال معیشتی نیازمندان را باید با جدیت دنبال کند

قزوین - ایرنا - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد باید توانمندسازی و استقلال معیشتی نیازمندان را با جدیت دنبال و پیگیری کند تا آنان از حمایت‌های مادی این نهاد بی‌بهره شوند.

به گزارش ایرنا، لطف الله سیاهکلی مرادی روز سه شنبه در دیدار مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: امروز کمیته امداد به عنوان یک نهاد خدمتگذار در وسط میدان و با انرژی بالا فعالیت دارد و این عملکرد مناسب موجب پشتیبانی نمایندگان مجلس در تخصیص و رشد اعتبارات به دستگاه های حمایتی شده است.

وی افزود: کمیته امداد در تمامی زمینه ها به ویژه در توانمندسازی و اشتغال مددجویان فعالیت های خوبی را انجام داده است که نشان دهنده مشی جدید این نهاد است، البته باید به مقوله امداد هم با توجه به شرایط کرونایی کشور توجه لازم را داشت.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمیته امداد استان در زمینه توانمندسازی و اشتغالزایی برای مددجویان عملکرد تحسین برانگیزی داشته است، گفت: امیدواریم با توجه با رویکرد مطلوب کمیته امداد استان قزوین شاهد استقلال معیشتی هر چه بیشتر مددجویان در این استان باشیم.

استقلال معیشتی مددجویان یکی از اولویت های اصلی کمیته امداد است

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد، اظهار داشت: توانمندسازی مددجویان رویکرد جدی این نهاد است تا مددجویان بتوانند زندگی شایسته ای را برای خود رقم بزنند.

مهرعلی حق گویان افزود: اشتغال زایی یکی از رویکردهای اجرای سیاست توانمندسازی است چراکه با ایجاد اشتغال، استقلال معیشتی برای نیازمندان حاصل می شود.

وی گفت: وقتی مددجو استقلال معیشتی داشته باشد برای امرار معاش وابسته به کمک دیگران نخواهد بود و چنین موضوعی بستر و زمینه زندگی عزتمندانه را برای آنها فراهم می کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha