۱۷.۵ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه کارگران کرمانشاه اختصاص یافت

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از اختصاص ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: با اختصاص این میزان اعتبار این مجموعه به زودی تکمیل خواهد شد.

به گزارش ایرنا، «حسن عزیزی» سه‌شنبه شب در جریان بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه از مجموعه ورزشی کارگران شهر کرمانشاه افزود: اعتبار مورد نیاز تکمیل این مجموعه از محل اعتبارات بانک رفاه کارگران توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تخصیص یافته است.

وی اظهار داشت: عملیات ساخت مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی شماره یک کارگران کرمانشاه در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و زیربنایی در حدود هشت هزار و ۲۰۰ متر مربع از سال ۱۳۸۶ آغاز شده است.

به گفته عزیزی، استخر های مردان و زنان این مجموعه با ظرفیت ۴۰۰ نفر به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع آماده بهره برداری است.

وی پرداختن به ورزش را از اولویت های این اداره کل در حوزه کارگری دانست و گفت: استان کرمانشاه دارای سه مجموعه ورزشی کارگری فعال شامل سالن های سرپوشیده، زمین چمن و سالن های بدنسازی در بخش مردان و زنان است.

معاون استاندار کرمانشاه نیز در این بازدید بر بهره‌برداری از اماکن و ظرفیت‌های مجموعه استخرهای کارگری در راستای ایجاد امید و نشاط در جامعه کارگری استان تأکید کرد و گفت: با بهره برداری از این مجموعه ها از نیروی کار، ایجاد اشتغال و تولید استان صیانت خواهد شد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت بیش از هزار واحد تولیدی و صنعتی دارد که بیش از ۳۰هزار نفر در این واحدها مشغول به کار هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =