۳۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۰۱
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84302902
۰ نفر

برچسب‌ها

تعیین ۱۰ نقطه سیار فروش شکر در اهواز

اهواز-ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: فروش سیار شکر برای دسترسی بیشتر مردم به این کالا در ۱۰ نقطه اهواز آغاز شده است.

امیرحسین نظری سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: پیش بینی کردیم با توجه به افزایش دما و قرارگرفتن در ماه مبارک رمضان، مصرف شکر بالاتر می رود به همین منظوردر کنار فروش شکر در سطح بازار و خرده فروشی فروش سیار شکر را آغاز کردیم.

رییس سازمان صمت با اشاره به اینکه ۲ نقطه از این تعداد مراکز سیار فعال شده اند،  افزود: این ۲ نقطه در بلوار کارگر و  در کنار کتابخانه مرکزی اهواز فعال شده است و با نصب بنر و قیمت مصوب شکر به فروش می رسد تا مردمی که از آن مسیر عبور می کنند شکر موردنیاز تامین کنند و سایر نقاط نیز به زودی فعال می شوند.

وی گفت: با رایزنی برای تقسیم کار با شرکتهای نیشکری، تامین بخشی از شکر برخی از شهرهای شمالی استان به شرکت کارون و تامین شکرمابقی شهرهای استان با شرکت توسعه صنایع جانبی واگذار شده است.

نظری ادامه داد: ۱۵ بنکدار برای خرید شکر معرفی شده اند تا واحدهای خرده فروشی که به بنکداران مراجعه می کنند به راحتی شکر مورد نیاز مردم را تامین کنند.

وی قیمت مصوب شکر مصرفی خانوارها هر کیلوگرم ۸۷ هزار ریال و قیمت هر کیلوگرم شکر صنف و صنعت ۱۲۰ هزار ریال اعلام کرد.

میزان مصرف ماهانه شکر خانوار و صنف و صنعت خوزستان هفت هزار تن است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha