۳۱ فروردین ۱۴۰۰،‏ ۱۳:۱۶
کد خبرنگار: 3056
کد خبر: 84302887
۱ نفر

برچسب‌ها

اصلاح اشتباه عجیب فدراسیون فوتبال

تهران- ایرنا- فدراسیون فوتبال درباره خبر منتشر شده با مضمون بازگشت کالدرون به فوتبال ایران توضیحاتی ارائه و اشتباه خود را اصلاح کرد.

به گزارش ایرنا، فدراسیون فوتبال روز گذشته در خبری اعلام کرد که کالدرون قرار است به فوتبال ایران بازگردد. این فدراسیون امروز خبر خود را اصلاح کرد و نوشت: با توجه به خبر منتشر شده در روز گذشته (سی‌ام فرودین) با تیتر "بازگشت کالدرون به فوتبال ایران" به اطلاع می‌رساند در نامه ارسال شده به فدراسیون فوتبال نام گابریل کالدرون قید شده و ریاست محترم کمیته جوانان بر همین اساس نام ایشان را طبق نامه دریافتی اعلام کرده است.

باتوجه به اصلاح این موضوع از سوی گابریل کالدرون ،سرمربی سابق پرسپولیس، با بررسی مجدد مشخص شد گابریل کالدرون پیگرینو پسر گابریل کالدرون به نمایندگی از فیفا به عنوان کارشناس فنی مسئول پروژه تجزیه و تحلیل اکوسیستم فیفا و رشد استعدادها در فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شده است.

وی دارای مدرک دکترای علوم ورزشی از دانشگاه پلی تکنیک مادرید است. او در گذشته رئیس آکادمی رئال بتیس بوده و در حال حاضر مربی آکادمی فوتبال رئال مادرید است و به عنوان مدرس تخصصی حوزه آکادمی و جوانان، مسئولیت نظارت بر مربیان جوانان ایرانی را خواهد داشت. وی همچنین سابقه مربیگری در باشگاه‌های الوصل امارات، الهلال عربستان، رئال بتیس و تیم زیر ۱۸سال ختافه را دارد. در قالب این طرح فیفا مسئولیت چند کشور را به یک مدرس واگذار می‌کند.

این انتخاب از سوی فیفا و مبتکر این پروژه در جهان آرسن ونگر می باشد.

صبح امروز سرمربی آرژانتینی اسبق پرسپولیس در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: من در آرژانتین در حال سپری کردن تعطیلات هستم و در این باره چیزی نمی‌دانم. 

وی افزود: فکر می‌کنم در این خبر من را با فرزندم اشتباه گرفتند و فکر کنم او این سمت را عهده دار شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha