هدف برگزارکنندگان انتخابات مشارکت حداکثری، قانونمند و سالم است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان ثلاث‌باباجانی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در این شهرستان فراهم شده است، گفت: تمام هدف برگزارکنندگان انتخابات، مشارکت‌ حداکثری، قانونمند و سالم است.

«یدالله شکری» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همزمان با برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز در سه شهر و ۷۹ روستای این شهرستان مرزی برگزار می‌شود.

او گفت: ششمین دوره انتخابات شوراها در شهرهای «تازه‌آباد»، «ازگله» و »میرآباد» و ۷۹ روستای بخش‌های مرکزی، زمکان و ازگله همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

فرماندار ثلاث باباجانی گفت: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات‌های اجرایی در زمان مقرر پرونده‌ها تحویل هیات‌های نظارت شهر و روستا شده و کار بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات‌های نظارت در حال انجام است.

شکری اضافه کرد: بررسی های لازم توسط کارشناسان فناوری اطلاعات انجام و تمام نقاط ضعیف آنتن دهی شناسایی و برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: تمام دستگاه های اجرایی برابر قانون موظف هستند امکانات و تجهیزات مورد نیاز ستاد انتخابات را فراهم نمایند و از این رو مسوولان کمیته‌ها نیازسنجی‌های لازم را انجام داده‌اند.

فرماندار ثلاث باباجانی همچنین از تعیین تعداد شعب اخذ رای شهری و روستایی توسط هیات اجرایی انتخابات در این شهرستان خبر داد.

شهرستان ثلاث باباجانی با حدود ۳۶ هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا دارد که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد امسال برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha