۳۰ قبضه اسلحه شکاری قاچاق در روانسر کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام یک باند قاچاق اسلحه و کشف ۳۰ قبضه سلاح شکاری از آنها در شهرستان روانسر خبر داد.

سردار «علی اکبر جاویدان» روز سه‌شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پس از اطلاع ماموران انتظامی روانسر از فعالیت یک باند قاچاق سلاح و اینکه اعضای آن قصد انتقال تعداد قابل توجهی اسلحه به داخل استان را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران روانسر با همکاری پلیس امنیت عمومی استان و در اقدامات اطلاعاتی گسترده خود موفق به شناسایی مسیر تردد اعضای باند در این شهر شده و با استقرار در محل مناسب نسبت به توقیف ۲ دستگاه خودروی پراید قاچاقچیان اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: در بازرسی‌های انجام گرفته از خودروهای توقیفی، ۳۰ قبضه سلاح شکاری قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان همچنین از دستگیری چهار عضو باند قاچاق سلاح و معرفی آنها به دستگاه قضایی جهت رسیدگی و صدور حکم خبر داد.

وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق از جمله سلاح جزو برنامه های اصلی پلیس است،  تاکید کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴۶ قبضه اسلحه جنگی و شکاری در این استان از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی کرمانشاه از اقتدار پلیس در برخورد با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و مجرمان خبر داد و گفت: تحت هیچ شرایطی به این افراد اجازه فعالیت نمی‌دهیم اابته خود آنها نیز می‌دانند اشراف اطلاعاتی پلیس به گونه‌ای است که همه فعالیت هایشان تحت رصد و کنترل قرار دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha