جباری: شرایط تیم ملی وزنه‌برداری خوب است

تهران- ایرنا- مربی تیم ملی وزنه‌برداری مردان گفت: شرایط تیم ملی خوب است و تدابیر خوبی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در تاشکند محل برگزاری پیکارهای قهرمانی آسیا در نظر گرفته شده است.

«علی جباری» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: مصدومیت موجب شد تا تیم ناقص به ازبکستان اعزام شود اما کادر فنی با ترکیب جوانان و باتجربه ها گام به ازبکستان گذاشت.

وی اظهار داشت: شرایط تیم بسیار خوب است و تدابیر خوبی برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده است. این کار موجب شده تا وزنه‌برداران کمتر دغدغه ابتلا به ویروس داشته باشند.

مربی تیم ملی ادامه داد: البته در ایران فدراسیون و وزارت ورزش، اقدامات خوبی برای برگزاری اردو گروهی انجام دادند و این موجب شد تا در مدت زمان کوتاه وزنه‌برداران به سطحی از آمادگی برسند. کار سختی بود اما با اراده کادر فنی و ملی‌پوشان میسر شد. با ترکیبی جوان و باتجربه در قهرمانی آسیا شرکت می‌کنیم و امیدواریم که عملکرد متفاوتی داشته باشیم.

جباری با بیان اینکه مصدومیت «حافظ قشقایی» او را از اعزام باز داشت عنوان کرد: مصدومیت او ترکیب را ناقص کرد و مجبور شدیم با ۹ نفر به تاشکند بیاییم. رقابت‌ها سطح بالایی دارد و دیگر جایگاه تیم‌ها از قبل مشخص نیست. چین، ازبکستان و چند کشور دیگر برای رسیدن به عنوان قهرمانی تلاش می‌کنند.

او در خصوص احتمال افزایش امتیاز گزینشی سه پارالمپین رشته وزنه‌برداری گفت: این مسابقات سطح طلایی و بهترین شانس برای «سهراب مرادی»، «کیانوش رستمی» و «علی داودی» است باید از این فرصت استفاده کنند و نهایتا جواز حضور در بازی‌های المپیک توکیو را به دست آورند.

رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی آسیا روزهای 28 فروردین تا 5 اردیبهشت در تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha