ایده‌ها واستارتاپ‌های حوزه فین‌ تک برای ارایه طرح دعوت شدند

تهران- ایرنا- یک شتاب دهنده در پارک علم و فناوری دانشگاه شهیدبهشتی فراخوانی را برای جذب ایده‌ها و استارتاپ‌های فین‌ تک در حوزه بورس، بانک و بیمه منتشر کرد.

به گزارش روز سه شنبه پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی، یکی از شتاب دهنده های تخصصی مستقر در پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی برای توسعه بازارهای مالی کشور، اکوسیستمی فراهم آورده است تا استارتاپ‌ها، منتورها و مشاوران، شرکت‌های بزرگ و تخصصی و سرمایه‌گذاران گرد هم آیند تا با هم‌افزایی و مشارکت در این اکوسیستم، فضای مناسبی برای رشد و توسعه کسب‌وکار استارت‌آپ‌ها فراهم کنند.

این شتاب دهنده اولین فراخوان جذب ایده‌ها واستارتاپ‌های فین‌ تک در حوزه بورس، بانک و بیمه  خود را اعلام کرد. علاقمندان تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ مهلت دارند طرح های خود را ارسال کنند.

این شتاب دهنده در اکوسیستم حمایتی خود فضای فیزیکی کاری، سرمایه اولیه، مشاوره کسب و کار، همکاری و مدیریت تیم ها، تجاری سازی و سرمایه گذاری نهایی بر اساس مدل های رایج نحوه جبران خدمات را به شرکت های استارتاپ ارائه می دهد.

حوزه اصلی این شتاب دهنده تخصصی بورس، بانک و بیمه است و با استارتاپ های حوزه فین تک در بخش های وام دادن، بانکـــــــداری، مشاوره مالی، امور بیمه، سرمایه گذاری، خدمات پرداخت، تسهیل معاملات در بازار سرمایه، انتقال پول و ارزهای رمزگذاری شده فعالیت می کند.

کارگزاری ها، بانک ها، بیمه ها، صرافی، لیزینگ، مشاوره سرمایه گذاری، رتبه بندی و سبدگردانی  از جمله صنایع مختلف مالی هستند که با این شتاب دهنده همکاری می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha