اجرای برنامه‌های قرآنی ماه رمضان با شیوه‌های ابتکاری در ناجا

تهران - ایرنا - معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: با برنامه‌ریزی که از چند ماه قبل با توجه به شرایط کرونایی صورت گرفت، تدابیری اتخاذ شده تا برنامه‌های قرآنی در ناجا ولو به صورت محدود اما با شیوه‌های نو و ابتکاری اجرا شود.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد بهرامی افزود: برای بهره مندی هر چه بیشتر کارکنان خدوم ناجا و خانواده های آنان از سفره متنعم قرآن در ماه مبارک رمضان با توجه به شرایط کرونایی و با برنامه ریزی که از چند ماه قبل صورت گرفت تدابیری اتخاذ شده است تا برنامه‌های قرآنی در ناجا ولو به صورت محدود اما با شیوه های نو و ابتکاری اجرا شود.

وی افزود: فضاسازی معنوی و قرآنی اماکن ناجا با بهره گیری از آیات و روایات معصومین (ع) و فرمایشات امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظلّه العالی) در باب اهمیت ماه مبارک رمضان و انس و تلاوت قرآن کریم و ارزش‌ و جایگاه روزه و روزه داران، احسان، اطعام و کمک به نیازمندان به صورت گسترده به مرحله اجرا در آمد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت فضای مجازی و سایت ها و کانال‌های در اختیار نیروی انتظامی با تولید محتوای فاخر و اثربخش، با برگزاری مسابقه از محتواهای بارگزاری شده قرآنی و اخلاقی از دیگر برنامه‌های قرآنی در حال اجرا در ناجاست.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا پخش تلاوت های ناب و فاخر قاریان در اماکن ناجا در زمان های خاص به صورت مستمر نیز انجام می پذیرد.

معاون تبلیغات و روابط عمومی سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: در برخی از مکان هایی که وضعیت به صورت زرد یا آبی است به صورت محدود چند نفره و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در فضای باز؛ محافل انس با قرآن کریم و جلسات تفسیر قرآن نیز در حال اجراست.

سردار بهرامی عنوان داشت: تولید مجموعه برنامه «پلیس تراز قرآنی» که در ۲۳ قسمت ۲۰ دقیقه ای با محتوای ترتیل و تفسیر و مباحث اخلاقی توسط اساتید برجسته اخلاقی و تفسیر قرآن و بارگزاری در سامانه اداری و وبگاه های روابط عمومی؛ از دیگر برنامه هایی بود که مورد استفاده و استقبال کارکنان قرار گرفت.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =