نمایندگان فوتسال کرمانشاه مقابل حریفان متوقف شدند

کرمانشاه - ایرنا - تیم‌های فوتسال خانه صنعت و شاهین کرمانشاه نمایندگان فوتسال استان در هفته نهم لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور مقابل حریفان خود از قرچک و تهران به تساوی دست یافتند.

به گزارش روز سه‌شنبه خبرنگار ایرنا، این هفته از مسابقات شامگاه گذشته (دوشنبه) در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در یکی از دیدارها «خانه صنعت» کرمانشاه مهمان «شهید ستاری قرچک» بود.

در این دیدار خانه صنعت برابر میزبان خود به نتیجه مساوی ۲ بر ۲ دست یافت تا با کسب یک امتیاز از این دیدار جمع امتیازات خود را به عدد هشت برساند.

مسعود عبدی و سعید مهدی آبادی گلزنان تیم صنعت بودند و مصطفی ظریفیان و امیرحسین دهقان زاده نیز برای شهدای قرچک گلزنی کردند.

تیم خانه صنعت کرمانشاه در پایان هفته نهم از میان هفت تیم حاضر در گروه اول، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داده و شهید ستاری قرچک هم در جایگاه ششم ایستاده است.

تساوی شاهین برابر سفیر گفتمان

«شاهین کرمانشاه» دیگر نماینده فوتسال استان در مسابقات لیگ دسته اول است که آنها هم برابر میزبان خود «سفیر گفتمان تهران» به تساوی ۲ بر ۲ دست یافتند.

جواد محمدی هر ۲ گل شاهین را به ثمر رساند و برای سفیر گفتمان هم حسین رنجبر و سعید عیسایی موفق به گلزنی شدند.

شاهین با این تساوی ۶ امتیازی شد و همچنان در قعر جدول باقی ماند و سفیر گفتمان نیز با ۹ امتیاز در مکان سوم جدول رده بندی گروه سوم که ۶ تیم حضور دارند قرار گرفت.

در هفته دهم مسابقات که قرار است روز یکشنبه پنجم اردیبهشت برگزار شود خانه صنعت کرمانشاه استراحت خواهد داشت و شاهین کرمانشاه نیز میزبان مبل کریمی البرز است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha